Job shadowing na Slezském gymnáziu

            V pondělí 2. března 2020 jsme na Slezském gymnáziu přivítali dvě učitelky z naší partnerské školy Gymnasium Skövde Västerhöjd ze Švédska z města Skövde. Teresa Linderoth a Malin Jansen v rámci programu Erasmus+ „stínovaly” v hodinách španělského, anglického a německého jazyka, dějepisu v angličtině a českého jazyka s CLILem v angličtině. Měly možnost zažít tandemovou výuku, procházku Opavou pod vedením žáků Klubu španělského jazyka a navštívit naše žáky 1. ročníku na lyžařském zimním ozdravném pobytu na Karlově v Jeseníkách.

            Společně se švédským, norským (Mo i Rana), španělským (Baskitsko, Bilbao) a italským (Sardinie, Lanusei) partnerem chystáme spolupráci v projektu v oblasti KA2, Projekt spolupráce ve Výzvě 2020 pod názvem “El que ayuda mucho y hace mucho deporte, es mejor ciudadano. The One Who Helps, Does a Lot of Sports, Becomes a Better Citizen”. Věříme, že tato spolupráce přinese ještě řadu příležitostí pro naše žáky i učitele.

Mgr. Kamil Plaček

20_03_06_Job Shadowing na Slezském gymnáziu

Kategorie: Aktuality

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close