Proč a jak školní Ekotým strávil noc ve škole

Členové našeho školního Ekotýmu se rozhodli, že by se měli více stmelit. Protože když mezi sebou máte blízké vztahy, jde všechno lépe.
Zorganizovali jsme tedy setkání, které se konalo 19. prosince 2018. A kde jinde, než v prostorách naší školy. Sraz byl dán na 18. hodinu, ale známe naše studenty – bylo potřeba více času na to, abychom se sešli. Když už to vypadalo, že jsme všichni, vydali jsme se se spacáky v rukou vstříc dobrodružství do učebny číslo 205, tedy do učebny biologie, protože nemůže být lepší prostor. Přišel nás navštívit i kamarád Martin ze SŠPU v Opavě, který nám pomáhá vytvořit webové stránky. Demokratickou rukou jsme si rozdělili jednotlivé sekce webu, které bude každý z nás zpracovávat. V rámci naší co nejlepší propagace jsme také diskutovali o potenciálu našeho Ekosongu.
Byli jsme eko – topení příliš nehřálo. Abychom to přežili, otevřeli jsme čajový bar U Kapitána. Podnik velmi prosperoval, protože k čaji byl puštěn film A Plastic Ocean. Pojednává o problematice plastů, takže to bylo téma přímo pro nás.
Jak jen bychom se mohli poznat lépe, než skrz deskové hry? Narážky na nízký intelekt ostatních spoluhráčů po čase vystřídal zpěv, chipsy, kytara a ukulele. Po písních přátelství a ukončení her jsme šli týmově spát. Po celém dni ve škole jsme byli opravdu vyčerpaní. Teď je náš tým připravený na všechny překážky, které – jak jsme si ověřili – hravě zvládne.

Linda Kremserová, 4. B a Kateřina Mališková, 2. A

Kategorie: Environmentální výchova

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close