Štafeta Slezského gymnázia bojovala o postup na Kontinentální pohár

Na Městském stadionu ve Vítkovicích proběhl 6. června 2018 kvalifikační závod k projektu Ostrava fandí kontinentům. Žáci základních a středních škol usilovali o postup do superfinále, které se uskuteční v předprogramu Kontinentálního poháru 8. a 9. září.
Středoškoláci závodili ve štafetě na 4 x 400 metrů. Do superfinále postoupily pouze vítězné štafety jednotlivých kontinentů.
Naši školu reprezentovala štafeta dívek ve složení – Karolína Magerová, Barbora Brodská (obě 1. C) a Tereza a Adéla Hluchá (obě 1. A), která v rámci Kontinentálního poháru zastupuje Afriku.
PODAŘILO SE ZVÍTĚZIT!!!!! a zajistit si postup do superfinále, kde se utkají vítězové jednotlivých kontinentů.

Věřím, že naše děvčata přijedete na vrcholnou atletickou událost letošního roku v České republice 9. září podpořit přímo na stadion do Ostravy!!!!

POZOR, POZOR!!! Naše škola získala na samotné superfinále Kontinentálního poháru 40 lístků, a budeme tak moci fandit společně nejen děvčatům, ale celému týmu Afriky a navíc každý účastník obdrží týmové triko. Zájemci, hlaste se prosím u Mgr. Kateřiny Hertlové nejpozději do 26. 6. 2018.

Mgr. Kateřina Hertlová

18_06_06 Kontinentální pohár

Kategorie: Sport, Tělesná výchova

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close