Pokračování Dne D s Václavem Moravcem

V úterý 17. dubna proběhlo v hale našeho gymnázia pokračování Dne D, jehož hostem byl moderátor Václav Moravec. Se spolužáky ze společenskovědního semináře jsme se rozhodli, že pana Moravce tak trošku vyzpovídáme. Každá třída naší školy měla za úkol nám poslat otázky, na které by rádi od našeho hosta slyšeli odpověď. My jsme je poté probrali a roztřídili do tří tematických okruhů: osobní život, politika a média.

Akcí nás provázeli Kryštof Černík a Anežka Bindrová (3. B). V hale panovala velice příjemná a přátelská atmosféra. Studenti měli možnost položit i nějaké další dotazy a pan Moravec na všechny ochotně odpověděl. K našemu potěšení byl náš host upřímný a neměl problém odvětit na jakýkoliv dotaz. Myslím, že jsme si všichni z této přednášky odnesli hlavně to, že my jsme generace, která se v budoucnu musí postarat o naši zemi, a že je jen nás, jaká bude Česká republika a jak se nám zde bude žít. Jsme moc rádi, že pan Moravec přijal pozvání na naši školu. Setkání s ním bylo příjemným a hlavně přínosným zakončením letošního Dne D pod názvem Média – 7. velmoc.

Vendula Píšalová, 3. B

Kategorie: Aktuality, Základy společenských věd

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close