Nejlepší písemné podání v mezinárodní soutěži patří žákům SGO

  1.  4. 2018 se tým Slezského gymnázia ve složení Ondřej Tatýrek, Kateřina Šťastníková a Marek Dumbrovský zúčastnil finále soutěže Mezinárodní Středoškolský Moot Court naPrávnické fakultě Univerzity Palackého. Po úspěchu z fakultního kola, ve kterém náš tým získal celkově druhé místo, jsme se těšili, až se utkáme s dalšími finalisty. Znovu proběhlo hodnocení písemných podání a náhodně se vylosovaly dvojice zastupitelů států a stěžovatelů. Přestože se našemu týmu nepodařilo postoupit do finále ústních kol, i tak jsme úspěchu dosáhli. Náš tým obdržel cenu za nejlepší písemné podání. I to je důkazem, že do soutěže vložené úsilí se vyplatilo.

 

 

 

 

Dumbrovský Marek, 3. A

Kategorie: Základy společenských věd

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close