Přijímací zkoušky NANEČISTO – úterý 3. dubna 2018

Připomínáme žákům 9. ročníku, kteří se přihlásili k přijímacím zkouškám Nanečisto pořádaným na Slezském gymnáziu Opava, že se tyto zkoušky konají v úterý 3. dubna 2018, a to od 14.45, kdy začíná administrace a všichni přihlášení již musí být ve svých učebnách. Prosíme o dochvilnost!

Povoleny jsou pouze psací a rýsovací potřeby.

Zkoušky budou ukončeny v 17.30.

Výsledky najdete na webových stránkách školy.

Žáci, kteří navštěvují Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám, mohou do svých výsledků nahlédnout v rámci poslední hodiny kurzů. Ostatní účastníci přijímacích zkoušek Nanečisto tak mohou učinit ve čtvrtek 5. dubna od 15.00 do 16.30 v učebně 203. Přítomni budou učitelé českého jazyka a matematiky.

Seznamy skupin:

1. skupina, učebna 136 A – Čech
1. Aronová Anna
2. Bačinová Viktorie
3. Batková Alžběta
4. Bednaříková Jana
5. Beinhauer Matěj
6. Beníšková Klára
7. Beránková Eliška
8. Bičiště Julie
9. Binderová Petra
10. Bolacká Tereza
11. Boleslavská Lucie
12. Both Jakub
13. Brázdilová Nela
14. Brunová Vanda
15. Burdová Natálie
16. Buřt Jindřich
17. Čech Vít

2. skupina, učebna 205 Čer – Hah
1. Černá Anna
2. Černý Vojtěch
3. Dvořák Jakub
4. Flaume Nora
5. Ferenzová Daniela
6. Fichnová Sára
7. Fuksík Vojtěch
8. Gajdečková Tereza
9. Gatnárková Beáta
10. Gebková Barbora
11. Glabazňová Natálie
12. Goldová Monika
13. Gracová Adéla
14. Gratzová Bára
15. Grebeňová Sabina
16. Hadamčíková Lucie
17. Hahn David

3. skupina, učebna 206 Ham – Jan
1. Hamplová Marcela
2. Hanuš Jan
3. Hartman Matyáš
4. Heiserová Natalie
5. Herudek Matyáš
6. Hluchník Jakub
7. Horáčková Martina
8. Horníková Michaela
9. Horný Lukáš
10. Hovadíková Markéta
11. Hrinová Veronika
12. Hříbková Nikola
13. Chalupski Tomáš
14. Chovanec Ivo
15. Jahodová Kateřina
16. Janalíková Alena
17. Janečková Eliška

4. skupina, učebna 230 Jar – Krej
1. Jarolímková Lucie
2. Jašurek Dominik
3. Ječmínek Jan
4. Kalužová Klára
5. Kalvarová Markéta
6. Kašpárková Eliška
7. Kavan Kryštof
8. Klapuch Lukáš
9. Kollek Lukáš
10. Korejsová Tereza
11. Kořistková Valerie
12. Kostřiba Vojtěch
13. Koucká Kateřina
14. Kovalská Anna
15. Krajíčková Agáta
16. Krejčí František
17. Krejčí Vojtěch

5. skupina, učebna 303 Krem – Me
1. Kremserová Nela
2. Krsáková Sára
3. Krybusová Klára
4. Kubelová Nikol
5. Kubesová Marie
6. Kubná Mariana
7. Kuča Tomáš
8. Kučerová Sabina
9. Kunzová Julie
10. Kutty Roderik
11. Kvasničková Terezie
12. Lazecká Eliška
13. Lazecký Petr
14. Lyková Anežka
15. Matějková Iva
16. Mazur Vojtěch
17. Mellarová Kristýna

6. skupina, učebna 306 Mi – Ro
1. Mičková Vendula
2. Michalisková Diana
3. Miketová Eva
4. Mlčochová Kateřina
5. Moslerová Viktorie
6. Nedopilová Lenka
7. Němčanská Barbora
8. Nguyen Quynh Anh
9. Nýčová Markéta
10. Oczka Petr
11. Pašková Lucie
12. Pater Martin
13. Pinkavová Tereza
14. Pospěchová Nikola
15. Pospíšil Matouš
16. Rábová Samantha
17. Rolinc Vojtěch

7. skupina, učebna 323 Ry – Ten
1. Ryšánková Michaela
2. Rýž Matěj
3. Sajašová Michaela
4. Solnický Dominik
5. Stanjurová Vendula
6. Stanzel Filip
7. Stoklasa Maxmilián
8. Strnadlová Eva
9. Stříbný Lukáš
10. Stříbný Mikuláš
11. Sýkorová Adéla
12. Sýkorová Andrea
13. Škrobánek Martin
14. Šťastník Jakub
15. Štefek Adam
16. Štrohalm Libor
17. Tengler Jan

8. skupina, učebna 324 Tka – Ž
1. Tkaczíková Sabina
2. Tomsa Vojtěch
3. Tvarůžka Matěj
4. Vaňková Kateřina
5. Vavrečková Natálie
6. Vavrečková Nikol
7. Víchová Natalie
8. Vitásková Tereza
9. Volfová Klára
10. Zatloukal Radek
11. Zuvačová Melanie
12. Židek Matěj
13. Žídková Eva
14. Žídková Tereza
15. Žur Dália

Kategorie: Aktuality

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close