Letošní „adapťák“ očima 1. C

Od 4. do 6. září se pro studenty 1. ročníku konal adaptační kurz – „adapťák“. Za naši třídu 1. C mohu prozradit, že jsme si ho opravdu moc užili.

Hned ze začátku jsme se všichni navzájem seznámili, dělali jsme společně zábavné aktivity, podporovali jsme důvěru, trochu se zamysleli, ztráceli se při hře s mapou, povídali jsme si a přitom se neustále smáli.

Věříme, že pod vedením našeho skvělého třídního učitele Mgr. Radima Friče bude naše třída přesně taková jako na začátku – tedy úžasná. Aneb: jsme nejlepší!

Aneta Šoltysová, 1. C

17_09_04-06 Adaptační kurz

Kategorie: Aktuality, Zájemci o studium

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close