Přijímací zkoušky NANEČISTO – úterý 4. dubna 2017

Připomínáme žákům 9. ročníku, kteří se přihlásili k Přijímacím zkouškám Nanečisto pořádaným na Slezském gymnáziu Opava, že se tyto zkoušky konají v úterý 4. dubna 2017, a to od 14.45, kdy začíná administrace a všichni přihlášení již musí být ve svých učebnách.

Povoleny jsou pouze psací a rýsovací potřeby.

Zkoušky budou ukončeny v 17.30.

Seznamy skupin:

Skupina 1, učebna 136
Ba – Fla

1. Backa Ondřej
2. Baďurová Nela
3. Baraňáková Dita
4. Bartáková Eliška
5. Bendíková Vanda
6. Bitta David
7. Brodská Barbora
8. Burdová Tatiana
9. Čerbák Patrik
10. Černá Alžběta
11. Drastíková Leona
12. Ehlerová Zuzana
13. Fajkus Maxim
14. Falhar Matyáš
15. Fingerhutová Tereza
16. Flašková Karolína

Skupina 2, učebna 205
Fri – Ká

1. Fričová Anna
2. Grochal Lukáš
3. Grueberová Anna
4. Halátek Ondřej
5. Hanel Lukáš
6. Hendrychová Barbora
7. Hluchá Adéla
8. Hluchá Tereza
9. Holuscha Daniel
10. Holuša Tomáš
11. Illík Štěpán
12. Jančarová Martina
13. Ježková Adéla
14. Jiroušková Jana
15. Jureček Lukáš
16. Káňová Eliška

Skupina 3, učebna 206
Kla – Ku

1. Klapetek René
2. Klásková Mária
3. Kleinová Michelle
4. Klose Hugo
5. Komárek Jakub
6. Kozáková Sára
7. Kozelská Tereza
8. Kozelský Saša
9. Kristián René
10. Kroča Daniel
11. Kudelová Kateřina
12. Kuličková Klára
13. Kunzová Tereza
14. Kušnírová Zuzana
15. Kuzník Štěpán
16. Kuzníková Nina

Skupina 4, učebna 230
Li – Pav

1. Linhartová Anna
2. Magerová Karolína
3. Mališková Kateřina
4. Matýsková Dagmar
5. Matýsková Lucie
6. Michalisková Kateřina
7. Moša Jan
8. Muráňová Tereza
9. Novák Tomáš
10. Onderka František
11. Onderková Eliška
12. Ondruchová Zuzana
13. Osmančíková Kristýna
14. Pašková Andrea
15. Pavelková Johana
16. Pavlík Mikuláš

Skupina 5, učebna 303
Pav – Stan

1. Pavlincová Adéla
2. Peterková Veronika
3. Petkovová Kristina
4. Plačková Eva
5. Pospíšilová Alžběta
6. Pražák Aleš
7. Prokešová Adéla
8. Quis Michal
9. Reichelová Tereza
10. Rmoutilová Zuzana
11. Rossi Kristina
12. Řeháčková Janette
13. Sedláčková Michaela
14. Silná Pavla
15. Sofková Lucie
16. Stanjurová Karolína

Skupina 6, učebna 306
Star – Trn

1. Starnovská Kristýna
2. Stříbný Lukáš
3. Stuchlá Klára
4. Ševčík Tomáš
5. Šigutová Veronika
6. Šimečková Klára
7. Šípková Nikol
8. Šoltysová Aneta
9. Šrom Jakub
10. Šťastná Eva
11. Tatýrek Ondřej
12. Teichmannová Michaela
13. Teuerová Michaela
14. Tomíčková Michaela
15. Tran Chau Anh
16. Trnečka Jan

Skupina 7, učebna 323
Ulr – Win

1. Ulrich Adam
2. Urbanská Andrea
3. Vadínský David
4. Vala Šimon
5. Valenta Jakub
6. Vaněk Jan
7. Vargová Kristýna
8. Varyšová Ivana
9. Vašíček Jakub
10. Vašková Julie
11. Vavrečka Jan
12. Veselá Anna
13. Vičánková Klára
14. Vitásek Adam
15. Winkelbauerová Petra

Kategorie: Aktuality

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close