Adaptační kurz 2016

Adaptační kurz: Pro někoho z prváků šance na skvělou zábavu, pro jiného adrenalin a pro dalšího noční můra. Ale jak to nakonec všechno dopadlo? Na to jsme se zeptali žáků třídy 1. A, kteří nám svěřili své nejlepší zážitky. Dříve, než předložíme jejich výčet, si dovolíme tvrdit, že podobné hodnocení bychom nejspíše obdrželi také od ostatních dvou tříd 1. ročníku. A nyní slibované hodnocení aktivit na adaptačním kurzu:

Nejlepší byla módní přehlídka, kdy se i muži z naší třídy předvedli na mole ve velice vkusných modelech. Líbila se mi příprava kostýmů, kreativitu projevil opravdu každý. Skvělý byl moderátor večera. Porotci měli výborné komentáře. Bylo to vtipné a přehlídka ukázala jednotlivce z jiné stránky.
• Důležité pro mě bylo seznámení s novými lidmi při různých aktivitách. Díky společenským hrám jsme poznali kolektiv naší třídy.
• Nejdůležitější na adaptačním kurzu bylo vytvoření kolektivu.
• Líbil se mi volný večer, kdy jsme si mohli povídat a tím se i sblížit.
• Nejlepším zážitkem bylo překonávání řeky nebo „berlínské zdi“, líbila se mi taky „pavoučí síť“.
• Nejvíc se mi na adapťáku líbila závěrečná hra se získáváním indicií.
• Prima byli učitelé i starší žáci, kteří tam byli s námi.
• Užili jsme si beach volejbal, ale i další hry, třeba ringo.
• Severské hry nám ukázaly, že bez spolupráce to nepůjde a že v kolektivu má každý své místo.
• Nejlepší byla hra, kdy jsme se pokoušeli otočit billboard, aniž by se lidé na něm stojící dotkli prostoru okolo.
• Zajímavé bylo taky hledání pokladu.
• Těšíme se na kabinet 132.
• Vodní balónky byly super.
• Nejlepší byly buchty, hlavně ve slaném provedení.
• Ať žijí chatky!

• Celý program byl dobře připravený.

Co říkáte? Nechtěli byste také zažít něco podobného? Potkat se s lidmi, s nimiž strávíte 4 roky, a zjistit, že si rozumíte, to je cíl adaptačního kurzu. Zdá se, že se naši prváci od 1. do 3. září 2016 dobře adaptovali. Kurz byl správným vykročením do nové etapy jejich života.

Mgr. Magda Hrstková

16_09_02 Adaptační kurz 2016

Kategorie: Aktuality

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close