Hudba, tanec i dobré jídlo

V úterý 28. června 2016 odpoledne to na dvoře Slezského gymnázia opravdu žilo. Akci s názvem „Grilovačka s SGO“ stejně jako vloni zorganizovali ZIPáci a pomalu se nám z toho stává příjemná tradice. Od 16 hodin se grilovalo, tančilo a zpívalo a k tomu nám krásně svítilo sluníčko. Všichni jsme si pochutnávali na výborném grilovaném masu spolu se zeleninovým salátem, navíc nám hrály naše školní kapely – Firepulsation, Draath 42, Illegals a Blábol. Akce se zúčastnilo asi 50 žáků naší školy, a to nejen současných, ale i bývalých, a několik učitelů.
Myslím, že se všichni dobře bavili, a i přestože se jednalo o školní akci, jsme tam všichni dostali pravou prázdninovou náladu.

Veronika Petlachová, 3. C

16_06_28 Grilování se ZIPem

Kategorie: Akce ZIPu

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close