Zlepši si techniku za 4 minuty

Chemici se v úterý 26. dubna 2016 zúčastnili další soutěže, tentokrát na půdě VŠB-TU Ostrava. Zlepši si techniku je soutěž mladých popularizátorů vědy, v níž se musí spojit vědomosti, kreativnost, samozřejmé je nadšení pro vědu – a to vše je nutno odprezentovat za pouhé čtyři minuty. Naši školu reprezentovali tři žáci: Tomáš Bednář (1. A), jenž pod taktovkou Ing. Kláry Černé aule plné nadšenců představil Fluorescenci kolem nás, a tým Jan Steinwirth (3. A) + Eva Kubelová (4. B), ti pod vedením Mgr. Alexy Hoňkové cestovali Od Číny po Bengál. Celá soutěž probíhala v poklidném duchu, až na pár exotermičtějších pokusů, které z velké části předváděl náš tým. 🙂
Určitě byste rádi znali naše výsledky – takže náš „šílený“ tým se bohužel neumístil, ale Tom za jednotlivce ano a odvezl si krásné druhé místo! 🙂 Co ještě říct? Soutěž jsme si velice užili, je to další super zkušenost do budoucna a snad příští rok zase ukážeme, co náš „gympl“ umí.

Eva Kubelová, 4. B

16_04_26 Zlepši si techniku

Kategorie: Chemie

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close