Máme úspěšné řešitele krajského kola chemické olympiády

Ve středu 6. dubna 2016 proběhlo v Ostravě na Střední průmyslové škole chemické akademika Heyrovského a Gymnáziu krajské kolo chemické olympiády kategorie C. Z naší školy byli pozváni dva žáci: Tomáš Bednář z 1. A a Jan Hrbáč z 2. C. Kluci prošli náročnou teoretickou a praktickou částí a dosáhli výborných výsledků. Oba se stali úspěšnými řešiteli a Tomáš obsadil ve velké konkurenci krásné 10. místo. Klukům bych ráda poděkovala za skvělou reprezentaci naší školy a těším se, že se příští rok olympiády opět zúčastní.

Ing. Klára Černá

Kategorie: Chemie

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close