Dějepisná soutěž pro žáky gymnázií – první kontakt

Ve středu 6. dubna 2016 jsme se zúčastnili krajského kola dějepisné soutěže v Bohumíně. Naši školu zastupoval tříčlenný tým druháků ve složení Daniel Hartoš (2. A), Eliška Štenclová (2. B) a Jiří Tatýrek (2. A). Nabiti vědomostmi o situaci v Československu v letech 1945 – 1948 jsme dorazili na bohumínské gymnázium, kde jsme byli podrobeni písemnému testu, v němž jsme naši školu hájili ve skutečně velké konkurenci dalších deseti škol. Záludné a velmi detailní otázky nám nedovolily probojovat se do celostátního kola. Skončili jsme na 7. místě. I tak je to napoprvé hezký úspěch.

Eliška Štenclová, 2. B

Kategorie: Dějepis

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close