Certifikáty DELF Scolaire 2015 mají své držitele

Koncem listopadu na naší škole opět proběhly certifikátní zkoušky DELF ve francouzském jazyce, kterých se kromě žáků SGO zúčastnili také zájemci z jiných škol regionu. Přihlášení uchazeči skládali zkoušky ve dvou úrovních – A2 a B1.

Nyní se na naší škole nově chlubí francouzským certifikátem 10 studentů:

DELF A2
Drábková Markéta
Kročková Hana

DELF B1
Bittnerová Emma
Dvorská Klára
Jedlička Jan
Langer Filip
Moravcová Klára
Pavelková Natálie
Resslerová Veronika
Žlebková Hana

Všem studentům blahopřeji a doufám, že budou i nadále prohlubovat své znalosti a lásku k francouzskému jazyku.

Ing. Andrea Baarová

Kategorie: Cizí jazyky

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close