Naše stolní tenistky obhájily bronz z loňska

V průběhu října a listopadu 2015 se uskutečnilo okresní a krajské kolo ve stolním tenise. V úterý 20. října proběhlo okresní kolo v kategorii žákyň a žáků základních a středních škol narozených od 1.1.1998 do 31.12.2001. Naše gymnázium reprezentovala dvě družstva – chlapecký tým ve složení Ondřej Kušnír, Zdeněk Vyležich, Jan Faller a Lukáš Faller. Za dívky to byla Magdaléna Kudelová, Kateřina Primusová a Luba Cingelová.

Výkon kluků bohužel nedosáhl na přední příčky. Dívčí tým se ve finále utkal s týmem z Mendelova gymnázia, který nakonec 3:2 vyhrál a náš tým se umístil na stříbrné pozici, a tím si zajistil postup do krajského kola.

Krajské kolo se konalo ve středu 4. listopadu, kam dorazilo celkem 5 dívčích týmů. Ve skupině se naše družstvo ve stejném složení postavilo proti týmu z Frýdlantu, který později postoupil do finále, kde porazil družstvo z MGO, tudíž obhájil své vítězství z loňského roku. Napínavý boj o třetí místo, ve kterém se naše dívky postavily týmu z Havířova, skončilo vítězstvím Slezského gymnázia. Stupně vítězů byly tedy obsazeny stejně jako loni.

Oběma týmům za reprezentaci velmi děkujeme.
Luba Cingelová, 2. A

15_10_20 Okresní kolo stolního tenisu15_11_04 Krajské kolo stolního tenisu

Kategorie: Sport

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close