Děvčata postoupila ve streetballu do kraje

Okresní finále dívek a hochů kategorie VI A ve stále populárnější formu baketbalu-streetballu proběhla 13. a 15. 10. 2015. Zatímco děvčata svou soutěž vyhrála, chlapci tentokrát neuspěli.

Dívčího turnajse kromě našich studentek zúčastnila družstva domácí MSZeŠ, MGO a ZŠ E.Beneše, proto se hrálo systémem každý s každým. První dva zápasy náš celek zvládl bez potíží a svým soupeřkám nedovolil téměř nic. Drama nastalo v posledním utkání s také neporaženou MSZeŠ, které bylo opravdu vyrovnané a naše hráčky zvítězily až v prodloužení 4:3. Děvčata se tak probojovala do krajského finále, které se koná 12.11. 2015 v Příboře. Úspěšný celek tvořily: Magda Kuklová ze 3.A, Michaela Cvancigerová a Sylvie Schwanová ze 2.B a Eliška Mihačová z 1.B.

Turnaje chlapců se zúčastnilo 10 družstev ve třech skupinách. Naši hráči narazili na soupeře z Obchodní akademie a SOU stavební z Opavy. Přestože sehráli vyrovnané zápasy, v obou utkáních odešli nakonec poraženi, a to s pozdějším celkovým vítězem OA 8:16 a s SOU Stavebním 12:14. Do finálové skupiny tedy nepostoupili. Naše družstvo nastoupilo v sestavě: Jonáš Kavan ze 2.C, David Neugebauer a Daniel Frehar ze 2.B a Jan Kolarčík z 1.B

 

Kategorie: Aktuality, Sport

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close