Prezidentské volby na SGO

Dne 11. 12. 2012 se na naší škole konaly Studentské prezidentské volby, kde si žáci mohli vyzkoušet, jak to probíhá u skutečného hlasování. Funkci předsedy volební komise převzal David Březina ze 4. C, spolu s ním na hladký průběh dohlíželi Martin Bárta a Lucie Hurníková (oba 2. A). Voleb se zúčastnilo 168 žáků, především z nižších ročníků. Na naší škole by za prezidenta zvolili Jana Fischera. Výsledky jsou celonárodně zpracovány a dostupné na http://www.jedensvetnaskolach.cz/index2.php?id=667.

Lucie Hurníková, 2. A

Kategorie: Aktuality

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close