Křížky a kolečka na Slezském gymnáziu

Dne 15. října 2012 se na Slezském gymnáziu konala soutěž v pišqworkách. Nejlepší hráči postoupili do oblastního kola, které se konalo taktéž na naší škole dne 30. října. Soutěžící z opavských základních i středních škol zde trávili celé dopoledne nad touto logickou hrou. Vítězství si odnesl tým gymnázia z Vítkova. Naši hráči se umístili na 2. místě ve složení Vojtěch Henčl, Ondřej Šmalec, Tomáš Smolka, Michal Peterek a Aleš Tichý. Gratulujeme všem zúčastněným a držíme palce v dalších kolech.

fotografie a článek na stránkách pišqworek

Z krajského kola v Ostravě se již naši borci dále neprobojovali. Přesto jim děkujeme za dobrou reprezentaci naší školy.

Lucie Hurníková, 2.A

Kategorie: Studentský parlament

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close