Olympiáda ve francouzském jazyce

V úterý 31. ledna 2012 se konalo školní kolo soutěže ve francouzském jazyce. Jako každý rok probíhalo klání ve dvou kategoriích a celkem se ho zúčastnilo 16 studentů naší školy. Soutěžící museli zvládnout poslech, překonat nástrahy práce s textem a poté zazářit u ústní zkoušky. Výkony všech zúčastněných byly natolik vyrovnané, že bylo nesmírně obtížné vybrat tři nejlepší, a tak rozhodovaly doslova půlbody!
Avšak hra je hra a jako taková musí mít jen tři nejlepší. V první kategorii se na třetím místě umístila Michaela Kurková (1. A), na druhém místě Aneta Chroustová (2. B) a na nádherném prvním místě Kristýna S. Saidová (2. B). Ve druhé kategorii obsadila třetí místo Ivana Smolková (3. A), druhé místo získal Jiří Moravec (3. A) a první místo si vybojovala Marie Procházková (2. C), která také bude naši školu reprezentovat v březnu v krajském kole soutěže ve francouzském jazyce.

Všem zúčastněným děkuji za jejich nádherné výkony a vítězům ještě jednou blahopřeji.

Ing. Andrea Baarová

Kategorie: Cizí jazyky

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close