Olympiáda v anglickém jazyce

 

V pondělí 30.1.2012 proběhloza úč školní kolo olympiády v anglickém jazyce za účastiasti 33 studentů. Po písemné části postoupilo 13 nejlepších studentů do ústního finále v kategorii III A a jeden student v kategorii III B.Tato kategorie je pro studenty, kteří pobývali v anglicky mluvícím prostředí.

            Z takto postoupivších studentů si nejlepší umístění v kategorii III A vybojovali ve velmi těsném souboji tito: Alena Křesťanová a Barbora Blahutová ze 3.B se podělily o 3. místo, Linda Hanslíková ze 3.A skončila na 2. místě a 1. vítěznou pozici obsadil Vojtěch Tkáč ze 3. A. V kategorii III B zvítězil Vojtěch Křempek z 3. A.

            K dosaženým výsledkům těmto nejlepším studentům blahopřejeme a i ostatním soutěžícím děkujeme za účast, neboť i oni svými výkony přispěli k velmi dobré úrovni školního kola olympiády.

            Dva nejlepší soutěžící z kategorie III A, tedy Vojtěch Tkáč a Linda Hansliková, budou naši školu reprezentovat v okresním kole olympiády v anglickém jazyce 8. února. V kategorii III B bude za naši školu soutěžit Vojtěch Křempek.

            Věříme, že pro naši školu i pro sebe vybojují dobré umístění. Budeme jim držet palce!

Kategorie: Cizí jazyky

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close