Testování ve čtvrtých ročnících

SCIO – testování žáků 4. ročníku – termín 24. a 25. 3. 2011 – rozpis předmětů a tříd

Ve dnech 24. a 25. 3. 2011 proběhne testování žáků 4. ročníku společností SCIO. Všichni studenti 4. ročníku se účastní testů OSP, dále pak následují oborové testy ze ZSV, M, CH, Bi, Fy, JA a JN, pro něž jsou vybráni jen někteří studenti (převážně ti, kteří navštěvují semináře v těchto předmětech).
Pro zápis do záznamových archů je zapotřebí mít psací potřeby (nejlépe obyčejnou tužku a gumu – můžete poté svou odpověď měnit), papír či blok na poznámky či výpočty (do zadání se psát nesmí) a ti, kteří budou testováni z M, mají možnost používat kalkulačky a tabulky.
Rozpis jednotlivých žáků do předmětů a tříd viz přehled na skleněných dveřích v blízkosti suplovací nástěnky. V rámci testování je vám přidělena třída (podle reálné příslušnosti do 4. A až 4. E) a číslo, které naleznete u svého jména v rozpisech. Pod tímto číslem budete test konat.

Čtvrtek 24. 3.
8.00 – 8.45

OSP 4. A – 230
OSP 4. B – 141
OSP 4. C – 203
OSP 4. D – 237
OSP 4. E – 306
pozn.: týká se všech studentů dané třídy

8.55 – 9.40
OSP 4. A – 230
OSP 4. B – 141
OSP 4. C – 203
OSP 4. D – 324
OSP 4. E – 305
pozn.: týká se všech studentů dané třídy

9.50 – 10.35
ZSV (1-30) – 230
ZSV (31-60) – 141
ZSV (61-86) – 305
pozn.: seznam studentů uveden níže

10.45 – 11.30
MA (1-20) – 141
MA (21-37) – 305
pozn.: seznam studentů uveden níže

Pátek 25.3.2011
8.00 – 8.45
Ch (24) – 305
JA (11) – 242

8.55 – 9.40
Bi (24) – 306

9.50 – 10.35
Fy (19) – 136

10.45 – 11.30
JN (9) – 230

Skupiny pro ZSV:
(1-30)
1. Augustinová
2. Batko
3. Farská
4. Flegrová
5. Holečková
6. Hujová
7. Kreisová
8. Moravec
9. Palzerová
10. Poledníková
11. Reichlová
12. Ruská
13. Říčný
14. Vysocká
15. Zlatník
16. Balhar
17. Bendík
18. Hellebrand
19. Horáková
20. Hulvová
21. Kubín
22. Nawrathová
23. Ohanka
24. Rychtář R.
25. Schneiderová
26. Střižíková
27. Štifnerová
28. Twrdá
29. Willaschková
30. Wittková

(31-60)
31. Alt
32. Bittnerová
34. Horný
35. Jedličková A.
36. Kašpar
37. Kořistková
38. Křístek
39. Mekbib
40. Mikulec
41. Pchálková
42. Prášil
43. Rýpar
44. Schreier
45. Schrom
46. Skřivánek
47. Šťastná Š.
48. Šťastná V.
49. Tumová
50. Vitásek
51. Zapletalová
52. Bendová
53. Beneš
54. Bohmová
55. Břečka
56. Kupková
57. Magrlová
58. Morongová
59. Mrkvová
60. Nopová

(61-86)
61. Paroulková
62. Scheffcziková
63. Schneiderová
64. Soušková
65. Stříbná
66. Václavíková
67. Válek
68. Čvančara
69. Fichna
70. Gavendová
71. Grodová
72. Krystynová
73. Křesťanová
74. Lukáš
75. Mertová
76. Pospěchová
77. Pravda
78. Sedláček
79. Ševčíková
80. Šimáková
81. Šromová
82. Šteyerová
83. Tancíková
84. Tomášková
85. Tyronová
86. Vaňková

Skupiny pro MA:
(1-20)
1. Čmelík
2. Ficek
3. Kadlecová
4. Návratová
5. Ondráčková
6. Schmiedhammerová
7. Balhar
8. Hellebrand
9. Holuša
10. Kubín
11. Macek
12. Pika
13. Rychtář A.
14. Theuer
15. Melecký
16. Olšan
17. Peřinka
18. Pchálková
19. Prášil
20. Schreier

(21-37)
21. Šťastná Š.
22. Terchovan
23. Veverka
24. Waigner
25. Zapletalová
26. Jedličková K.
27. Mrkvová
28. Pavelová
29. Scheffcziková
30. Soušková
31. Vavrečka
32. Dombek
33. Herudek
34. Chabroň
35. Křesťanová
36. Pravda
37. Růžičková

Kategorie: Aktuality

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close