Juniorský Garnier maratón Praha

Dne 9. května 2010 v 9.00 se v Praze na Staroměstském náměstí rozběhl již tradiční „Pražský maratón“ a s ním také závod Garnier Juniorský maratón, kterého se naše škola zúčastnila. Reprezentanti Slezského gymnázia si účast vybojovali již v dubnu vítězstvím v krajském semifinále v Opavě.
Trať maratónu se běžela štafetově, resp. každý z desetičlenného týmu běžel čtyřkilometrový úsek, krom posledního běžce, na kterého pak zbylo 6,195 km.
Ve velké konkurenci (a náš tým byl navíc značně oslaben) naše družstvo ve složení V. Rossmanith, O. Šmalce, M. Lukáčová, M. Jarnot, B. Blahutová, O. Terchovan, J. Ochvatová, L. Vicherek, M. Schuster a V. Alt doběhlo na slušné 11. pozici v čase 2:47:51. Zvítězilo družstvo Sportovního gymnázia Pardubice. I když naše ambice byly větší, stejně jsme neodjeli domů smutní či zklamaní. Naše družstvo totiž vyhrálo v losování o zájezd do Bruselu.
Začínáme již trénovat na příští rok!
Marek Schuster, 1. D

Kategorie: Sport

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close