Úspěšná chemička ze třeťáku

terka_chV pátek 23. 4. se v Ostravě konalo krajské kolo chemické olympiády kategorie B. Po úspěšném absolvování domácího kola, školního testu a praktických úloh ve školní laboratoři se do krajského kola probojovala Tereza Růžičková ze třídy 3. E.
Stala se úspěšnou řešitelkou, což je úspěch nejen pro ni, ale i pro celou naši školu.
Za reprezentaci naší školy jí děkujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

Mgr. Miroslava Opálková

Kategorie: Chemie

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close