Naše škola opět úspěšná v angličtině

Na naší škole úspěšně pokračuje seriál s názvem „Olympiáda v anglickém jazyce“. Hlavním hrdinou tohoto seriálu je Jan Kostera z 2. A, který po vítězství v okresním kole olympiády v anglickém jazyce postoupil jako jediný z okresu do kola krajského, kde svým výborným výkonem zaujal komisi natolik, že obsadil ve velmi silné konkurenci krásné 3. místo. K tomuto úspěchu mu blahopřejeme a zároveň děkujeme za významný příspěvek k posílení dobrého jména naší školy.

Kategorie: Cizí jazyky

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close