Beachvolejbalové úspěchy našich studentů

img_1193Před několika dny (16. 6. 2009) se zástupci naší školy zúčastnili beachvolebalového turnaje dvojic. Ačkoliv patří beachvolejbal mezi atraktivní a prudce se rozvíjející sporty, dosud nikdo neuspořádal soutěž. Ovšem kdo hledá, najde. Na internetový stránkách jsme objevili, že okresní rada AŠSK v Brně se rozhodla turnaj dvojic uspořádat a my u toho samozřejmě  nesměli chybět.

Naše účast by však nebyla možná bez přispění tatínka Alexandry Vysocké, který naše soutěžící do Brna sponzorsky zavezl a postaral se o ně. Termín turnaje totiž kolidoval s cyklokurzem a nikdo z tělocvikářů nebyl volný.

Naši školu reprezentovaly dvě dvojice chlapců a jedna dívek. Chlapci ve složení Štěpán Křístek (2.C), Michal Ficek (2.A) a Jiří Holuša (2.B), Ondřej Horný (2.C) se shodně umístili na 11. – 12. místě. V kategorii dívek jsme však byli na „bedně“. Dvojice Alexandra Vysocká (2.A) a Karolína Černíková (1.B) se překonávala a nakonec skončila na skvělém 3. místě. Hráči i hráčky SGO se v těžké konkurenci neztratili a výborně školu reprezentovali. V příštím roce jim budeme držet palce, aby jejich umístění bylo ještě lepší.

Kategorie: Sport

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close