Zorientovali jsme se nejlépe v kraji

27. 5. 2008 – Dne 20. 5. 2008 se konalo krajské finále v orientačním běhu a naše družstva – dívek a chlapců – postoupila do republikového finále v Hradci Králové.Chlapecké družstvo ve složení Karel Melecký, Jan Peřinka, Václav Alt (všichni 1.C), Martin Melecký, Lukáš Pella, Ondřej Urbanský a Petr Masný (všichni 3.C) svedlo vyrovnaný souboj s chlapci z gymnázia v Třinci a těsně zvítězilo. Přitom Martin Melecký celou soutěž mezi jednotlivci ovládl. Mezi děvčaty bylo vítezství našeho týmu ve složení Tereza Hadačová, Michaela Kociánová a Eva Mazurová nad Třineckým gymnáziem ještě jednoznačnější. Na stupně vítězů se probojovala hned dvojice našich závodnic (T. Hadačová a M. Kociánová). Republikové finále se bude konat 4. 6. 2008. Držme našim závodníkům palce!.

Kategorie: Sport

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close