Suplování:   Pátek 22.3.2019 (týden B)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Dűmlerová Jana

     

-

-

         

Kučera Karel

-

-

Roz

..

..

-

-

-

-

-

Pazderníková Milada

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Ritzová Fuchsová Jana

     

..

..

-

..

..

   

Weiglhoferová Lenka

       

..

..

>>

-

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

303

     

sou

sou

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Hamřík Radomír

3.hod

změna

M

3.B

(306)

 
 

6.hod

přesun <<

M

1.A

(205)

z 21.3. 4.hod

Plaček Kamil

5.hod

přesun <<

Šj

2.A (A1)

(243J)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Šj

2.A (A1)

 

na 5.hod

Pobořil Milan

4.hod

změna

M

4.A

(324)

 

Rozsíval Jan

2.hod

spojeno (Kuč)

Aj

1.A (A1)

(306)

 
 

2.hod

změna

Aj

1.A (A2)

(306)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Aj

A1

(306)

spojí

Rozsíval Jan

(Kuč)

 

2.hod

Aj

A2

(306)

změna

Rozsíval Jan

 
 

3.hod

Ch

A2

 

odpadá

 

(Rit)

 

4.hod

Ch

A1

 

odpadá

 

(Rit)

 

6.hod

M

 

(205)

přesun <<

Hamřík Radomír

z 21.3. (Čt) 4.hod

1.B

6.hod

Ch

B1

 

odpadá

 

(Rit)

 

7.hod

Ch

B2

 

odpadá

 

(Rit)

2.A

3.hod

Aj

2EKu

 

odpadá

 

(Kuč)

 

4.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(Wei)

 

5.hod

Šj

A1

(243J)

přesun <<

Plaček Kamil

z 8.hod

 

5.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(Wei)

 

8.hod

Šj

A1

 

přesun >>

 

na 5.hod

2.B

3.hod

Aj

2EKu

 

odpadá

 

(Kuč)

2.C

3.hod

Aj

2EKu

 

odpadá

 

(Kuč)

 

4.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(Wei)

 

5.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(Wei)

3.A

4.hod

Aj

3EKu

 

odpadá

 

(Kuč)

3.B

3.hod

M

 

(306)

změna

Hamřík Radomír

 
 

4.hod

Aj

3EKu

 

odpadá

 

(Kuč)

3.C

4.hod

Aj

3EKu

 

odpadá

 

(Kuč)

4.A

4.hod

M

 

(324)

změna

Pobořil Milan

 

Sem 32B (Hoň) - ST 7. - 8. h. probíhá v čase 13:50 - 15:20.

 

 

Suplování:   Pondělí 25.3.2019 (týden C)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Dűmlerová Jana

-

..

..

Tká

-

-

-

-

-

-

Obrusníková Kateřina

-

..

Rit

Fri

-

Roz

-

-

-

-

Weiglhoferová Lenka

-

-

-

-

-

-

..

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Frič Radim

3.hod

supl. (Obr)

M

1.C (C1)

(305)

 

Kollár Roman

4.hod

změna

Tv

4.A (Chl)

(mim)

 
 

5.hod

změna

Tv

4.A (Chl)

(mim)

 

Martínková Monika

7:30 - 7:50 dohled Dozor u vchodu do školy

 

Ritzová Fuchsová Jana

2.hod

supl. (Obr)

Ch

1.C (C1)

(107)

 

Rozsíval Jan

5.hod

JID

 

Tkáčová Kamila

3.hod

supl. (Dűm)

ZSV

2.B

(136)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

Čj

A1

 

odpadá

 

(Wei)

1.C

2.hod

Ch

C1

(107)

supluje

Ritzová Fuchsová Jana

(Obr)

 

3.hod

M

C1

(305)

supluje

Frič Radim

(Obr)

2.B

3.hod

ZSV

 

(136)

supluje

Tkáčová Kamila

(Dűm)

3.A

1.hod

Aj

3EOb

 

odpadá

 

(Obr)

3.B

1.hod

Aj

3EOb

 

odpadá

 

(Obr)

3.C

1.hod

Aj

3EOb

 

odpadá

 

(Obr)

4.A

1.hod

SBi

41B

 

odpadá

 

(Dűm)

 

2.hod

SBi

41B

 

odpadá

 

(Dűm)

 

4.hod

Tv

Chl

(mim)

změna

Kollár Roman

 
 

5.hod

Tv

Chl

(mim)

změna

Kollár Roman

 
 

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Wei)

4.B

1.hod

SBi

41B

 

odpadá

 

(Dűm)

 

2.hod

SBi

41B

 

odpadá

 

(Dűm)

4.A TV chl 4.-5. h. squash

Sem 32B (Hoň) - ST 7. - 8. h. probíhá v čase 13:50 - 15:20.

 

Zpracováno v systému Bakaláři