Suplování:   Středa 16.1.2019 (týden A)

datum výpisu: 16.1.2019 (10:41)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Dočekalová Zita

       

-

..

-

-

   

Hrstková Magda

..

..

..

-

-

-

Fri

Fri

..

-

Hrubý Zdeněk

 

-

..

-

..

Roz

-

..

   

Kopáková Vendula

 

..

..

-

Dűm

..

..

..

   

Podrazká Věra

             

-

Kol

-

Římanová Karin

 

..

..

-

..

..

..

..

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

230

sou

sou

sou

             

237

sou

sou

sou

sou

sou

sou

sou

sou

   

242J

     

sou

sou

sou

sou

sou

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Dočekalová Zita

0.hod

změna

Rj

3.C (C2)

(322J)

 
 

1.hod

změna

Čj

3.B

(136)

 
 

3.hod

změna

Čj

4.B

(206)

 

Dűmlerová Jana

4.hod

supl. (Kop)

Bi

2.B

(205)

 

Frič Radim

1.hod

přesun <<

M

2.C

(323)

z 17.1. 8.hod

 

6.hod

spojeno (Hrs)

M

1.C (C2)

(306)

 
 

7.hod

spojeno (Hrs)

M

1.C (C1)

(306)

 

Kollár Roman

2.hod

změna

ZSV

1.C

(205)

 
 

8.hod

spojeno (Pod)

Tv

2.B (Dív)

(Tv-Š)

 
 

8.hod

změna

Tv

2.B (Chl)

(Tv-Š)

 

Kučera Karel

6.hod

změna

Aj

1.A (A1)

(304J)

 
 

7.hod

změna

Aj

2.C (2EKu)+

(304J)

 

Rozsíval Jan

5.hod

JID

 

Weiglhoferová Lenka

2.hod

změna

Čj

4.A

(136)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

Aj

A1

(304J)

změna

Kučera Karel

 

1.B

1.hod

Aj

B2

 

odpadá

 

(Řím)

1.C

2.hod

ZSV

 

(205)

změna

Kollár Roman

 
 

6.hod

M

C2

(306)

spojí

Frič Radim

(Hrs)

 

7.hod

M

C1

(306)

spojí

Frič Radim

(Hrs)

2.A

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Hrs)

 

2.hod

D

   

odpadá

 

(Hrs)

 

7.hod

Aj

2EKu

(304J)

změna

Kučera Karel

 
 

7.hod

Aj

2EKo

 

odpadá

 

(Kop)

 

7.hod

Aj

2ERi

 

odpadá

 

(Řím)

 

7.hod

Aj

2EHy

 

odpadá

 

(Hru)

2.B

4.hod

Bi

 

(205)

supluje

Dűmlerová Jana

(Kop)

 

7.hod

Aj

2EKu

(304J)

změna

Kučera Karel

 
 

7.hod

Aj

2EKo

 

odpadá

 

(Kop)

 

7.hod

Aj

2ERi

 

odpadá

 

(Řím)

 

7.hod

Aj

2EHy

 

odpadá

 

(Hru)

 

8.hod

Tv

Dív

(Tv-Š)

spojí

Kollár Roman

(Pod)

 

8.hod

Tv

Chl

(Tv-Š)

změna

Kollár Roman

 

2.C

1.hod

M

 

(323)

přesun <<

Frič Radim

z 17.1. (Čt) 8.hod

 

5.hod

Rj

C2

 

odpadá

 

(Doč)

 

7.hod

Aj

2EKu

(304J)

změna

Kučera Karel

 
 

7.hod

Aj

2EKo

 

odpadá

 

(Kop)

 

7.hod

Aj

2ERi

 

odpadá

 

(Řím)

 

7.hod

Aj

2EHy

 

odpadá

 

(Hru)

 

8.hod

Čj

   

odpadá

 

(Hrs)

3.A

0.hod

Čj

   

odpadá

 

(Hrs)

 

2.hod

Aj

3ERi

 

odpadá

 

(Řím)

 

2.hod

Aj

3EHy

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

Aj

3EKo

 

odpadá

 

(Kop)

3.B

1.hod

Čj

 

(136)

změna

Dočekalová Zita

 
 

2.hod

Aj

3ERi

 

odpadá

 

(Řím)

 

2.hod

Aj

3EHy

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

Aj

3EKo

 

odpadá

 

(Kop)

 

5.hod

SFCE

31E

 

odpadá

 

(Řím)

 

6.hod

SFCE

31E

 

odpadá

 

(Řím)

3.C

0.hod

Rj

C2

(322J)

změna

Dočekalová Zita

 
 

2.hod

Aj

3ERi

 

odpadá

 

(Řím)

 

2.hod

Aj

3EHy

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

Aj

3EKo

 

odpadá

 

(Kop)

 

5.hod

SFCE

31E

 

odpadá

 

(Řím)

 

6.hod

SFCE

31E

 

odpadá

 

(Řím)

4.A

2.hod

Čj

 

(136)

změna

Weiglhoferová Lenka

 
 

4.hod

Aj

4EHy

 

odpadá

 

(Hru)

 

4.hod

Aj

4ERi

 

odpadá

 

(Řím)

 

5.hod

SAjT

43AT

 

odpadá

 

(Kop)

 

6.hod

SAjT

43AT

 

odpadá

 

(Kop)

4.B

3.hod

Čj

 

(206)

změna

Dočekalová Zita

 
 

4.hod

Aj

4EHy

 

odpadá

 

(Hru)

 

4.hod

Aj

4ERi

 

odpadá

 

(Řím)

 

5.hod

SAjT

43AT

 

odpadá

 

(Kop)

 

6.hod

SAjT

43AT

 

odpadá

 

(Kop)

Sem 32B (Hoň) - ST 7. - 8. h. probíhá v čase 13:50 - 15:20.

 

 

Suplování:   Čtvrtek 17.1.2019 (týden A)

datum výpisu: 16.1.2019 (10:41)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hrstková Magda

-

..

-

..

Črn

-

-

..

-

-

Kollár Roman

Her

Pod

Pod

Her

Her

-

-

-

-

-

Kučera Karel

-

-

-

..

-

..

-

-

-

-

Pazderníková Milada

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Weiglhoferová Lenka

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

230

           

akc

     

305

         

akc

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Černá Klára

4.hod

supl. (Hrs)

Ch

2.A

(206)

 

Dűmlerová Jana

7:30 - 7:50 dohled Dozor u vchodu do školy

 

Frič Radim

6.hod

přesun <<

Fy

2.C

(324)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Fy

2.C

 

na 6.hod

 

8.hod

přesun >>

M

2.C

 

na 16.1. 1.hod

Hertlová Kateřina

0.hod

změna

Tv

2.A (Dív)

(Tv-Š)

 
 

0.hod

spojeno (Kol)

Tv

2.A (Chl)

(Tv-Š)

 
 

1.hod

změna

ZSV

3.B

(mim)

 
 

2.hod

změna

ZSV

3.B

(mim)

 
 

3.hod

spojeno (Kol)

Tv

3.B (Chl)

(Tv-H)

 
 

4.hod

spojeno (Kol)

Tv

3.B (Chl)

(Tv-H)

 

Hoňková Alexandra

1.hod

přesun >>

Bi

3.A

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

Bi

3.A

(203)

z 1.hod

Podrazká Věra

1.hod

spojeno (Kol)

Tv

1.B (Chl)

(Tv-H)

 
 

2.hod

spojeno (Kol)

Tv

1.B (Chl)

(Tv-H)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Kuč)

1.B

1.hod

Tv

Chl

(Tv-H)

spojí

Podrazká Věra

(Kol)

 

2.hod

Tv

Chl

(Tv-H)

spojí

Podrazká Věra

(Kol)

1.C

7.hod

Čj

   

odpadá

 

(Hrs)

2.A

0.hod

Tv

Dív

(Tv-Š)

změna

Hertlová Kateřina

 
 

0.hod

Tv

Chl

(Tv-Š)

spojí

Hertlová Kateřina

(Kol)

 

3.hod

Aj

2EKu

 

odpadá

 

(Kuč)

 

4.hod

Ch

 

(206)

supluje

Černá Klára

(Hrs)

2.B

3.hod

Aj

2EKu

 

odpadá

 

(Kuč)

2.C

3.hod

Aj

2EKu

 

odpadá

 

(Kuč)

 

6.hod

Fy

 

(324)

přesun <<

Frič Radim

z 7.hod

 

7.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

M

   

přesun >>

 

na 16.1. (St) 1.hod

3.A

1.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

Bi

 

(203)

přesun <<

Hoňková Alexandra

z 1.hod

3.B

1.hod

ZSV

 

(mim)

změna

Hertlová Kateřina

 
 

2.hod

ZSV

 

(mim)

změna

Hertlová Kateřina

 
 

3.hod

Tv

Chl

(Tv-H)

spojí

Hertlová Kateřina

(Kol)

 

4.hod

Tv

Chl

(Tv-H)

spojí

Hertlová Kateřina

(Kol)

4.A

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Wei)

Sem 32B (Hoň) - ST 7. - 8. h. probíhá v čase 13:50 - 15:20.

 

Zpracováno v systému Bakaláři