(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Ing. Klára Černá  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

       

3.C
Ch
(107)

3.A
Ch
(107)

1.B
M
(107)

 
 
-- JID --

   

 
Ú
t

 

 

1.B (B1)
M
(205)

   

1.B (B2)
M
(107)

2.C
Ch
(107)

       

 
S
t

 

 

2.B
Ch
(107)

1.B
M
(303)

   

4.A (43NL) +
SNL
(230)

4.A (43NL) +
SNL
(230)

   

2.A
Ch
(107)

 
Č
t

 

 

2.C
Ch
(107)

AC: 3.C (C1)
Ch
(107)

     

AC: 3.A (A1)
Ch
(135)

3.C
Ch
(203)

A: 2.A (A2) Ch (105)

A: 2.A (A2) Ch (105)

B: 2.A (A1) Ch (105)

B: 2.A (A1) Ch (105)

BD: 3.C (C2)
Ch
(107)

BD: 3.A (A2)
Ch
(135)

C: 2.B (B1) Ch (105)

C: 2.B (B1) Ch (105)

D: 2.B (B2) Ch (105)

D: 2.B (B2) Ch (105)

 
P
á

 

A: 2.C (C2)
Ch
(105)

A: 2.C (C2)
Ch
(105)

2.A
Ch
(107)

3.A
Ch
(205)

1.B
M
(136)

 

2.B
Ch
(107)

     

B: 2.C (C1)
Ch
(105)

B: 2.C (C1)
Ch
(105)

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Zita Dočekalová  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

   

3.B
Čj
(237)

1.C (C2)
Rj
(237)

4.B (B2)
Rj
(237)

4.B
Čj
(237)

2.C (C2)
Rj
(237)

3.C (C2)
Rj
(334)

   

 
Ú
t

 

   

1.C (C2)
Rj
(237)

   

4.B (B2)
Rj
(237)

       

 
S
t

 

3.C (C2)
Rj
(237)

3.B
Čj
(237)

 

4.B
Čj
(237)

 

2.C (C2)
Rj
(321J)

       

 
Č
t

 

 

1.C (C2)
Rj
(237)

 

4.B
Čj
(237)

4.B (B2)
Rj
(237)

3.B
Čj
(237)

 
 
-- JID --

     

 
P
á

 

 

3.C (C2)
Rj
(237)

1.C (C2)
Rj
(237)

4.B
Čj
(237)

 

3.B
Čj
(237)

2.C (C2)
Rj
(237)

     

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Sandra Dozol-Konecny  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

           

2.C (C1)
Fj
(253J)

3.C (C1)
Fj
(253J)

4.A (A2)
Fj
(253J)

 

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Jana Dűmlerová  (3.B)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

4.A (41B) +
SBi
(205)

4.A (41B) +
SBi
(205)

2.B
Bi
(205)

           

 
Ú
t

 

 

AC: 1.A (A2)
Bi
(203)

4.A
Bi
(205)

4.B
Bi
(205)

 

1.C
Bi
(205)

3.B
Bi
(205)

3.C
Bi
(205)

   

BD: 1.A (A1)
Bi
(203)

 
S
t

 

         

3.B (31B) +
SBi
(205)

3.B (31B) +
SBi
(205)

1.A
Bi
(205)

   

 
Č
t

 

 

4.B
Bi
(205)

4.A
Bi
(205)

3.C
Bi
(205)

2.B
Bi
(205)

 

1.C
Bi
(205)

     

 
P
á

 

3.B
Bi
(205)

4.A (44GE) +
SGE
(205)

4.A (44GE) +
SGE
(205)

   

1.A
Bi
(205)

       

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Radim Frič  (2.C)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

2.C
M
(306)

3.A
M
(306)

 

1.C
M
(306)

   

1.C
Fy
(306)

   

 
Ú
t

 

 

3.A (32M) +
SM
(306)

3.A (32M) +
SM
(306)

2.C
M
(306)

1.A (A2)
M
(306)

   

2.C
Fy
(306)

   

 
S
t

 

     

2.C
M
(306)

 

1.C
Fy
(306)

1.C (C1)
M
(306)

1.C (C2)
M
(306)

   

 
Č
t

 

       

3.A
M
(306)

1.C
M
(306)

 

2.C
Fy
(306)

2.C
M
(306)

 

 
P
á

 

1.C
M
(306)

AC: 2.C (C1)
Fy
(305)

 

AC: 1.C (C1)
Fy
(305)

   

 
 
-- JID --

3.A
M
(303)

   

BD: 2.C (C2)
Fy
(305)

BD: 1.C (C2)
Fy
(305)

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Kateřina Hertlová  (2.A)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

1.A (Dív)
Tv
(Tv-H)

1.A (Dív)
Tv
(Tv-H)

 

4.A (Dív)
Tv
(Tv-H)

4.A (Dív)
Tv
(Tv-H)

 

2.B (TVp4)
Tv_p
(mim)

2.C (TVp5)
Tv_p
(mim)

 

 
Ú
t

 

   

4.B
ZSV
(206)

   

2.A
ZSV
(230)

       

 
S
t

 

2.C (Dív)
Tv
(Tv-P)

4.B (Chl)
Tv
(Tv-G)

4.B (Chl)
Tv
(Tv-G)

1.C (Dív)
Tv
(Tv-H)

1.C (Dív)
Tv
(Tv-H)

         

 
Č
t

 

2.A (Dív)
Tv
(Tv-P)

3.B
ZSV
(206)

3.B
ZSV
(206)

3.B (Dív)
Tv
(Tv-H)

3.B (Dív)
Tv
(Tv-H)

2.A
ZSV
(230)

       

 
P
á

 

4.B
ZSV
(136)

3.A (Dív)
Tv
(Tv-H)

3.A (Dív)
Tv
(Tv-H)

             

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Alexandra Hoňková  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

   

2.A
Bi
(203)

3.A
Bi
(203)

2.C
Bi
(203)

 

 
 
-- JID --

3.B
Ch
(107)

   

 
Ú
t

 

 

3.A (32C) +
SCh
(107)

3.A (32C) +
SCh
(107)

   

1.B
Bi
(203)

       

 
S
t

 

     

3.B
Ch
(107)

2.C
Bi
(203)

3.A (31C) +
SCh
(107)

3.A (31C) +
SCh
(107)

3.A (32B) +
SBi
(203)

3.A (32B) +
SBi
(203)

 

 
Č
t

 

 

3.A
Bi
(203)

2.A
Bi
(203)

 

AC: 1.B (B2)
Bi
(203)

4.A (42C) +
SCh
(107)

4.A (42C) +
SCh
(107)

   

AC: 3.B (B1)
Ch
(107)

BD: 1.B (B1)
Bi
(203)

BD: 3.B (B2)
Ch
(107)

 
P
á

 

 

1.B
Bi
(203)

 

AC: 1.C (C2)
Bi
(203)

           

BD: 1.C (C1)
Bi
(203)

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Magda Hrstková  (3.A)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

2.A
Čj
(206)

2.C
Čj
(206)

 

3.A
Čj
(206)

 

2.A
D
(206)

3.A
D
(206)

 
 
-- JID --

 

 
Ú
t

 

 

2.C
Čj
(206)

       

3.A
Čj
(206)

2.A
Čj
(206)

   

 
S
t

 

3.A
Čj
(206)

2.A
Čj
(206)

2.A
D
(206)

     

1.C (C2)
Čj
(206)

1.C (C1)
Čj
(206)

2.C
Čj
(206)

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

 

3.A
Čj
(206)

2.A
Čj
(206)

   

1.C
Čj
(206)

   

 
P
á

 

 

2.A
D
(206)

2.C
Čj
(206)

 

1.C
Čj
(206)

3.A
D
(206)

       

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Zdeněk Hrubý  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

 

4.A (4EHy) +
Aj
(334)

2.A (2EHy) +
Aj
(304J)

 

3.A (3EHy) +
Aj
(321J)

         

 
S
t

 

   

3.A (3EHy) +
Aj
(321J)

 

4.A (4EHy) +
Aj
(237)

 
 
-- JID --

 

2.A (2EHy) +
Aj
(304J)

   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

     

2.A (2EHy) +
Aj
(304J)

3.A (3EHy) +
Aj
(321J)

4.A (4EHy) +
Aj
(321J)

       

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Roman Kollár  (1.C)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

1.A (Chl)
Tv
(Tv-G)

1.A (Chl)
Tv
(Tv-G)

 

4.A (Chl)
Tv
(Tv-G)

4.A (Chl)
Tv
(Tv-G)

 

2.B (TVp3)
Tv_p
(mim)

2.C (TVp6)
Tv_p
(mim)

 

 
Ú
t

 

       

1.C
ZSV
(230)

3.C (Chl)
Tv
(Tv-G)

3.C (Chl)
Tv
(Tv-G)

 
 
-- JID --

   

 
S
t

 

2.C (Chl)
Tv
(Tv-Š)

 

1.C
ZSV
(237)

1.C (Chl)
Tv
(Tv-G)

1.C (Chl)
Tv
(Tv-G)

     

2.B (Chl)
Tv
(Tv-P)

 

 
Č
t

 

2.A (Chl)
Tv
(Tv-Š)

1.B (Chl)
Tv
(Tv-G)

1.B (Chl)
Tv
(Tv-G)

3.B (Chl)
Tv
(Tv-G)

3.B (Chl)
Tv
(Tv-G)

         

 
P
á

 

 

3.A (Chl)
Tv
(Tv-G)

3.A (Chl)
Tv
(Tv-G)

             

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Vendula Kopáková  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

2.A (2EPi) +
Aj
(334)

3.A (3EKo) +
Aj
(334)

1.C (C2)
Aj
(334)

2.C
D
(323)

2.B
D
(323)

         

 
Ú
t

 

   

2.A (2EKo) +
Aj
(230)

1.C (C2)
Aj
(237)

3.A (3EKo) +
Aj
(322J)

 
 
-- JID --

       

 
S
t

 

 

2.C
D
(323)

3.A (3EKo) +
Aj
(322J)

 

2.B
D
(206)

4.A (43AT) +
SAjT
(333)

4.A (43AT) +
SAjT
(333)

2.A (2EKo) +
Aj
(230)

   

 
Č
t

 

   

1.C (C2)
Aj
(334)

2.A (2EKo) +
Aj
(334)

 

2.C
D
(206)

2.B
D
(206)

     

 
P
á

 

 

1.C (C2)
Aj
(242J)

 

2.A (2EKo) +
Aj
(253J)

3.A (3EKo) +
Aj
(322J)

         

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Jaromír Křížek  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

1.C (C1)
IKT
(227m)

2.B
Fy
(230)

4.A
Fy
(230)

3.B (B1)
IKT
(227m)

 

1.A (A2)
IKT
(227m)

     

 
Ú
t

 

 

1.C (C1)
IKT
(227m)

1.B (B1)
IKT
(227m)

 

2.A (A2)
IKT
(333)

         

 
S
t

 

   

2.C (C2)
IKT
(333)

1.B (B1)
IKT
(227m)

 

3.A (31P) +
SIKT
(334)

3.A (31P) +
SIKT
(334)

 
 
-- JID --

   

 
Č
t

 

2.C (C2)
IKT
(333)

2.A (A2)
IKT
(333)

4.B
Fy
(306)

     

1.A (A2)
IKT
(227m)

 

AC: 2.B (B2)
Fy
(305)

 

BD: 2.B (B1)
Fy
(305)

 
P
á

 

   

2.B
Fy
(203)

             

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Karel Kučera  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

   

2.A (2EKu) +
Aj
(242J)

 

3.A (3EKu) +
Aj
(242J)

         

 
S
t

 

   

3.A (3EKu) +
Aj
(242J)

     

1.A (A1)
Aj
(242J)

2.A (2EKu) +
Aj
(242J)

   

 
Č
t

 

     

2.A (2EKu) +
Aj
(242J)

 

1.A (A1)
Aj
(334)

       

 
P
á

 

   

1.A (A1)
Aj
(242J)

2.A (2EKu) +
Aj
(242J)

3.A (3EKu) +
Aj
(242J)

         

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Monika Martínková  (2.B)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

1.B (B1)
Čj
(324)

1.B (B2)
Čj
(303)

3.C
Čj
(324)

 

3.B (B2)
Nj
(321J)

2.B (B1)
Nj
(321J)

     

 
Ú
t

 

     

3.C
Čj
(323)

 

2.B
Čj
(323)

1.B
Čj
(303)

2.B (B2)
Nj
(321J)

   

 
S
t

 

2.B (B2)
Nj
(321J)

 
 
-- Poh --

 

2.B (B1)
Nj
(321J)

3.C
Čj
(323)

2.B
Čj
(206)

 
 
-- JID --

     

 
Č
t

 

2.B (B1)
Nj
(321J)

       

2.B
Čj
(323)

3.B (B2)
Nj
(321J)

1.B
Čj
(323)

   

 
P
á

 

2.B (B2)
Nj
(321J)

3.B (B2)
Nj
(321J)

   

2.B
Čj
(323)

 

3.C
Čj
(324)

     

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Vladimír Mikulík  (4.B)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

1.B
Z
(324)

 
 
-- Poh --

3.C
Z
(324)

4.B
M
(306)

           

 
Ú
t

 

 

2.A
Z
(324)

 

1.A
Z
(324)

4.B
M
(324)

3.B
Z
(324)

2.C
Z
(324)

3.A
Z
(324)

   

 
S
t

 

 

1.C
Z
(324)

2.B
Z
(324)

2.A
Z
(324)

 

4.A (43Z) +
SZ
(324)

4.A (43Z) +
SZ
(324)

     

 
Č
t

 

 

1.A
Z
(324)

3.A
Z
(324)

 

2.C
Z
(324)

3.C
Z
(324)

 

3.B
Z
(324)

 
 
-- JID --

 

 
P
á

 

 

2.B
Z
(324)

 

1.B
Z
(324)

4.B
M
(306)

1.C
Z
(324)

       

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Michaela Nová  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

     

2.B (VV)
VV
(135)

2.B (VV)
VV
(135)

 

1.C (VV)
VV
(135)

1.C (VV)
VV
(135)

   

 
S
t

 

       

1.A (VV)
VV
(135)

1.A (VV)
VV
(135)

1.B (VV)
VV
(135)

1.B (VV)
VV
(135)

   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

       

2.C (VV)
VV
(135)

2.C (VV)
VV
(135)

2.A (VV)
VV
(135)

2.A (VV)
VV
(135)

   

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Kateřina Obrusníková  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

3.A (3EOb) +
Aj
(253J)

1.C (C1)
Fj
(253J)

1.C (C1)
Aj
(253J)

 

 
 
-- JID --

       

 
Ú
t

 

 

4.A (4EOb) +
Aj
(230)

1.C (C1)
Aj
(324)

1.C (C1)
Fj
(253J)

3.A (3EOb) +
Aj
(253J)

         

 
S
t

 

3.C (C1)
Fj
(334)

4.A (A2)
Fj
(253J)

3.A (3EOb) +
Aj
(253J)

 

4.A (4EOb) +
Aj
(253J)

2.C (C1)
Fj
(253J)

       

 
Č
t

 

 

1.C (C1)
Aj
(253J)

1.C (C1)
Fj
(253J)

4.A (A2)
Fj
(253J)

3.C (C1)
Fj
(253J)

         

 
P
á

 

 

1.C (C1)
Fj
(253J)

1.C (C1)
Aj
(253J)

 

3.A (3EOb) +
Aj
(334)

4.A (4EOb) +
Aj
(334)

2.C (C1)
Fj
(334)

     

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Ing. Milada Pazderníková  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

       

1.A (A1)
IKT
(227m)

1.A (A1)
IKT
(227m)

       

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Veronika Pilavková  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

1.B (B2)
Nj
(322J)

1.B (B1)
Aj
(322J)

1.B (B1)
Nj
(322J)

4.B (B1)
Nj
(322J)

3.B (B1)
Nj
(322J)

       

 
Ú
t

 

 

1.B (B2)
Nj
(322J)

2.A (2EPi) +
Aj
(322J)

1.B (B1)
Nj
(322J)

1.B (B1)
Aj
(323)

4.B (B1)
Nj
(322J)

       

 
S
t

 

 

1.B (B1)
Nj
(334)

 

1.B (B2)
Nj
(334)

           

 
Č
t

 

     

2.A (2EPi) +
Aj
(322J)

4.B (B1)
Nj
(322J)

1.B (B1)
Aj
(322J)

3.B (B1)
Nj
(322J)

     

 
P
á

 

 

3.B (B1)
Nj
(322J)

1.B (B1)
Nj
(322J)

2.A (2EPi) +
Aj
(322J)

 

 
 
-- JID --

1.B (B2)
Nj
(322J)

1.B (B1)
Aj
(322J)

   

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Kamil Plaček  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

     

2.A (A2)
Šj
(243J)

   

1.A (A1)
Šj
(243J)

1.A (A2)
Šj
(243J)

   

 
Ú
t

 

 

3.A (32ŠJ)
SŠj
(243J)

1.A (A2)
Šj
(253J)

3.A (A1)
Šj
(243J)

2.A (A1)
Šj
(334)

3.A (A2)
Šj
(243J)

 
 
-- JID --

     

 
S
t

 

 

4.A (A1)
Šj
(243J)

 

1.A (A1)
Šj
(243J)

 

2.A (A2)
Šj
(243J)

       

 
Č
t

 

 

2.A (A1)
Šj
(243J)

1.A (A2)
Šj
(243J)

4.A (A1)
Šj
(243J)

 

3.A (A2)
Šj
(243J)

1.A (A1)
Šj
(243J)

3.A (A1)
Šj
(243J)

   

 
P
á

 

2.A (A1)
Šj
(334)

   

1.A (A1)
Šj
(243J)

1.A (A2)
Šj
(243J)

     

2.A (A2)
Šj
(243J)

 

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Milan Pobořil PhD.  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

2.B
M
(303)

 

3.B
M
(303)

 

1.A
M
(303)

       

 
Ú
t

 

 

2.B
M
(303)

1.A (A1)
M
(303)

3.B
M
(303)

4.A
M
(303)

         

 
S
t

 

 

1.A
M
(303)

 

4.A
M
(303)

3.B
Fy
(303)

         

 
Č
t

 

   

2.B
M
(303)

 

1.A
M
(303)

4.A (42M) +
SM
(303)

4.A (42M) +
SM
(303)

 
 
-- JID --

 

AC: 3.B (B2)
Fy
(305)

BD: 3.B (B1)
Fy
(305)

 
P
á

 

 

4.A (44M) +
SCM
(303)

4.A (44M) +
SCM
(303)

3.B
M
(303)

4.A
M
(303)

2.B
M
(303)

3.B
Fy
(303)

 
 
-- JID --

   

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Věra Podrazká  (1.B)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

4.A (41D) +
SD
(323)

4.A (41D) +
SD
(323)

     

1.C
D
(323)

2.A (TVp1)
Tv_p
(mim)

2.A (TVp2)
Tv_p
(mim)

 

 
Ú
t

 

 

3.A (32D) +
SD
(323)

3.A (32D) +
SD
(323)

   

3.C (Dív)
Tv
(Tv-H)

3.C (Dív)
Tv
(Tv-H)

3.B
D
(323)

   

 
S
t

 

1.B
D
(323)

4.B (Dív)
Tv
(Tv-H)

4.B (Dív)
Tv
(Tv-H)

   

3.A (31D) +
SD
(323)

3.A (31D) +
SD
(323)

 

2.B (Dív)
Tv
(Tv-Š)

 

 
Č
t

 

 

1.B (Dív)
Tv
(Tv-H)

1.B (Dív)
Tv
(Tv-H)

             

 
P
á

 

   

3.B
D
(323)

   

1.B
D
(323)

1.C
D
(323)

     

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Esther Ramos  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

   

3.A (32ŠJ)
SŠj
(243J)

3.A (A2)
Šj
(242J)

 

3.A (A1)
Šj
(242J)

4.A (A1)
Šj
(243J)

     

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Jana Ritzová Fuchsová  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

1.C (C2)
Ch
(107)

 

1.A
Ch
(107)

1.B
Ch
(205)

1.C
Ch
(205)

       

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

     

1.C (C1)
Ch
(107)

1.C
Ch
(107)

 

1.B
Ch
(203)

1.A
Ch
(107)

   

 
P
á

 

     

1.A (A2)
Ch
(107)

1.A (A1)
Ch
(107)

 

1.B (B1)
Ch
(203)

1.B (B2)
Ch
(107)

   

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Jiří Robenek  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

4.A (41P) +
SIKT
(333)

4.A (41P) +
SIKT
(333)

 

3.B (B2)
IKT
(333)

1.B
Fy
(306)

       

 
Ú
t

 

 

AC: 1.A (A1)
Fy
(305)

 

2.A
Fy
(206)

           

BD: 1.A (A2)
Fy
(305)

 
S
t

 

 

3.A
Fy
(306)

1.A
Fy
(306)

3.C
Fy
(205)

2.A
Fy
(306)

4.A (43FY) +
SFy
(303)

4.A (43FY) +
SFy
(303)

     

 
Č
t

 

   

AC: 3.C (C2)
Fy
(305)

1.B
Fy
(306)

AC: 1.B (B1)
Fy
(305)

 

AC: 3.A (A2)
Fy
(305)

3.A (A2)
IKT
(333)

AC: 2.A (A1)
Fy
(333)

 

BD: 3.C (C1)
Fy
(305)

BD: 1.B (B2)
Fy
(305)

BD: 3.A (A1)
Fy
(305)

BD: 2.A (A2)
Fy
(333)

 
P
á

 

         

3.C
Fy
(203)

3.A
Fy
(306)

1.A
Fy
(306)

   

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Jan Rozsíval  (1.A)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

2.A (2EHy) +
Aj
(230)

3.A (3ERo) +
Aj
(237)

       

3.A (3EHy) +
Aj
(334)

 

3.A (3EKu) +
Aj
(334)

 

 
Ú
t

 

 

4.A (4ERo) +
Aj
(304J)

2.A (2ERo) +
Aj
(321J)

 

3.A (3ERo) +
Aj
(304J)

1.A (A2)
Aj
(304J)

1.A
D
(323)

     

 
S
t

 

   

3.A (3ERo) +
Aj
(304J)

 

4.A (4ERo) +
Aj
(304J)

 

1.A (A2)
Aj
(321J)

2.A (2ERo) +
Aj
(334)

   

 
Č
t

 

   

1.A (A1)
Aj
(230)

2.A (2ERo) +
Aj
(304J)

 

1.A (A2)
Aj
(304J)

3.C
D
(323)

     

 
P
á

 

 

1.A
D
(323)

1.A (A2)
Aj
(334)

2.A (2ERo) +
Aj
(321J)

3.A (3ERo) +
Aj
(304J)

4.A (4ERo) +
Aj
(304J)

 

3.C
D
(323)

 
 
-- JID --

 

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Karin Římanová  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

3.A (3ERi) +
Aj
(230)

 

1.B (B2)
Aj
(242J)

           

 
Ú
t

 

 

4.A (4ERi) +
Aj
(242J)

2.A (2ERi) +
Aj
(334)

1.B (B2)
Aj
(230)

3.A (3ERi) +
Aj
(237)

         

 
S
t

 

 

1.B (B2)
Aj
(321J)

3.A (3ERi) +
Aj
(334)

 

4.A (4ERi) +
Aj
(242J)

3.B (31E) +
SFCE
(237)

3.B (31E) +
SFCE
(237)

2.A (2ERi) +
Aj
(237)

 
 
-- JID --

 

 
Č
t

 

     

2.A (2ERi) +
Aj
(321J)

 

1.B (B2)
Aj
(321J)

 

4.A (42E) +
SFCE
(334)

4.A (42E) +
SFCE
(334)

 

 
P
á

 

 

4.A (44AJ) +
SAj
(304J)

4.A (44AJ) +
SAj
(304J)

2.A (2ERi) +
Aj
(334)

3.A (3ERi) +
Aj
(237)

4.A (4ERi) +
Aj
(242J)

       

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Kamila Tkáčová  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

       

1.A
ZSV
(136)

   

2.A (TVp7) +
Tv_p
(Tv-Š)

   

 
Ú
t

 

 

3.A (32S) +
SVS
(136)

3.A (32S) +
SVS
(136)

4.A
ZSV
(136)

2.C
ZSV
(136)

 

2.B
ZSV
(136)

1.B
ZSV
(136)

   

 
S
t

 

     

3.A
ZSV
(136)

3.A
ZSV
(136)

3.A (31S) +
SVS
(136)

3.A (31S) +
SVS
(136)

     

 
Č
t

 

 

2.B
ZSV
(136)

2.C
ZSV
(136)

1.A
ZSV
(136)

4.A
ZSV
(136)

4.A (42S) +
SVS
(136)

4.A (42S) +
SVS
(136)

   

1.B
ZSV
(136)

 
P
á

 

 

 
 
-- Poh --

3.C
ZSV
(136)

3.C
ZSV
(136)

           

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Petr Vaněk  (3.C)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

     

2.A (A1)
IKT
(227m)

2.A
M
(303)

3.C
M
(203)

2.B (B2)
IKT
(333)

     

 
Ú
t

 

 

1.C (C2)
IKT
(333)

1.B (B2)
IKT
(333)

     

2.A
M
(306)

2.B (B1)
IKT
(333)

 
 
-- JID --

 

 
S
t

 

 

3.C
M
(205)

2.C (C1)
IKT
(227m)

2.B (B2)
IKT
(333)

 

2.A (A1)
IKT
(227m)

   

2.A
M
(303)

 

 
Č
t

 

2.C (C1)
IKT
(227m)

3.C
M
(306)

 

1.C (C2)
IKT
(333)

3.C (C2)
IKT
(333)

3.A (A1)
IKT
(227m)

2.A
M
(306)

     

 
P
á

 

2.B (B1)
IKT
(333)

3.C (C1)
IKT
(333)

1.B (B2)
IKT
(333)

             

 

(rozvrh platný od 17.9.2018)

Slezské gymnázium, Opava, poíspěvková organizace  Mgr. Lenka Weiglhoferová  (4.A)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

           

4.A
Čj
(230)

1.A (A1)
Čj
(230)

   

 
Ú
t

 

1.A
Čj
(230)

 
 
-- Poh --

 

2.B (HV)
HV
(160)

2.B (HV)
HV
(160)

 

1.C (HV)
HV
(160)

1.C (HV)
HV
(160)

   

 
S
t

 

   

4.A
Čj
(230)

1.A (A2)
Čj
(230)

1.A (HV) +
HV
(160)

1.A (HV) +
HV
(160)

       

 
Č
t

 

 

4.A
Čj
(230)

               

 
P
á

 

 

4.A (44J) +
JLS
(230)

4.A (44J) +
JLS
(230)

4.A
Čj
(230)

2.A (HV) +
HV
(160)

2.A (HV) +
HV
(160)

1.A
Čj
(230)

     

Zpracováno v systému Bakaláři