Roční plán akcí: školní rok 2018/19

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(So)
 

 

 
2.9.
(Ne)
 

 

 
3.9.
(Po)
 

8:00- 9:40

Třídnické hodiny pro 2.-4.r.
1.-2.h. v kmenových učebnách

2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B

 

 

10:30

Slavnostní zahájení školního roku pro 1. ročník
Aula FVP SU, Bezručovo nám. 14, sraz žáků a TU v 10.00 h.

 

 

 

 

Adaptační kurz 1. ročníku

1.A, 1.B, 1.C

Her, Kol, Pod, Roz, Tká, Wei

 

 
4.9.
(Út)
 

 

Adaptační kurz 1. ročníku

1.A, 1.B, 1.C

Her, Kol, Pod, Roz, Tká, Wei

 

 
5.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz 1. ročníku

1.A, 1.B, 1.C

Her, Kol, Pod, Roz, Tká, Wei

 

 
6.9.
(Čt)
 

8:00-11:40

Třídnické hodiny pro 1.r.
1.-4.h. - ve svých kmenových učebnách

1.A, 1.B, 1.C

Kol (1.C), Pod (1.B), Roz (1.A)

 

9:00-14:00

Iránská geometrická olympiáda
Slezská univerzita (MÚ)

 

Pob

 

 
7.9.
(Pá)
 

8:00-13:30

Apollo
Projekt zaměřený na navyšování kompetence k učení pro žáky 1.r.

1.A, 1.B, 1.C

Hrs, Kri, Kuč, Mar

206, 237, 323

 
8.9.
(So)
 

 

 
9.9.
(Ne)
 

11:00-19:00

Kontinentální pohár - atletika
(Ostrava)

 

Her

 

 
10.9.
(Po)
 

9:50-12:35

Školení PASCO
Modernizace výuky přírodovědných předmětů

 

Črn, Dűm, Fri, Hoň, Kri, Pob, Rob

305

 
11.9.
(Út)
 

13:00-18:00

Seminář pro učitele SGO - šablony
Pozn. všichni pedagogové (L. Kyncl)

 

 

206

 

Zahraniční exkurze - Německo

2.B

Mar, Řím

 

 

Prodej učebnic žákům 1. ročníku
(týká se žáků, kteří si je objednali) 8.00 - 8.20 1.A 8.20 - 8.40 1.B 8.40 - 9.00 1.C

1.A, 1.B, 1.C

 

160

 
12.9.
(St)
 

9:00-10:30

Listování: Fake News
KD Na Rybníčku

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B

 

 

 

Zahraniční exkurze - Německo

2.B

Mar, Řím

 

 
13.9.
(Čt)
 

12:45

Ústní maturitní zkoušky - podzimní termín
(viz samostatný rozpis)

 

 

323, 324

 

Zahraniční exkurze - Německo

2.B

Mar, Řím

 

 
14.9.
(Pá)
 

9:00-13:30

Pátek s matematikou
Slezská univerzita (MÚ)

 

Pob

 

16:00

Projekt Lomography – Filmová noc
(Polsko)

 

Her, Nov

 

 

Martínkův memoriál
volejbalový turnaj (VK Kylešovice)

 

Kol

 

 

Zahraniční exkurze - Německo

2.B

Mar, Řím

 

 
15.9.
(So)
 

 

Zahraniční exkurze - Německo

2.B

Mar, Řím

 

 

Expedice DofE
(Staré Těchanovice)

 

Her, Roz

 

 

Opava v pohybu
(Evropský týden mobility) Kolofikovo náb.

 

Hoň

 

do 9:00

Projekt Lomography – Filmová noc
(Polsko)

 

Her, Nov

 

 
16.9.
(Ne)
 

 

Expedice DofE
(Staré Těchanovice)

 

Her, Roz

 

 
17.9.
(Po)
 

 

 
18.9.
(Út)
 

9:50-13:30

Školení Emisařů pro ZŠ

 

Hoň

105

 
19.9.
(St)
 

8:00-14:00

Atletika - okresní finále
(Tyršův stadion)

 

Her

 

 

Po stopách partyzánské skupiny do Čeladné
spolupráce s ČsOL a ČSBS pro seminaristy D 3. r.

 

Hrs, Pod

 

 

Exkurze žáků 4. ročníku do Prahy

4.A, 4.B

Doč (4.A), Mik (4.B), Roz (4.B), Wei (4.A)

 

 
20.9.
(Čt)
 

 

Exkurze žáků 4. ročníku do Prahy

4.A, 4.B

Doč (4.A), Mik (4.B), Roz (4.B), Wei (4.A)

 

 
21.9.
(Pá)
 

 

Exkurze žáků 4. ročníku do Prahy

4.A, 4.B

Doč (4.A), Mik (4.B), Roz (4.B), Wei (4.A)

 

 
22.9.
(So)
 

 

 
23.9.
(Ne)
 

 

 
24.9.
(Po)
 

10:55-12:35

Socrates - beseda o studiu na VŠ (pro žáky 4. ročníku)
Proběhne v učebně 230, židle z 237.

4.A, 4.B

Wei

230, 237

11:30

Okresní finále v přespolním běhu chlapců a dívek SŠ
(Stříbrné jezero, Opava)

 

Her

 

 
25.9.
(Út)
 

16:00

Třídní schůzky s rodiči žáků 1. ročníku

 

 

 

 
26.9.
(St)
 

 

 
27.9.
(Čt)
 

 

 
28.9.
(Pá)
 

 

 
29.9.
(So)
 

 

 
30.9.
(Ne)
 

 

 
1.10.
(Po)
 

 

 
2.10.
(Út)
 

8:00-14:00

Atletika - krajské finále
(Tyršův stadion)

 

Her

 

14:45

Porada s vedoucími PK
(v pracovně ŘŠ)

 

 

 

 
3.10.
(St)
 

 

 
4.10.
(Čt)
 

 

 
5.10.
(Pá)
 

 

 
6.10.
(So)
 

 

 
7.10.
(Ne)
 

 

 
8.10.
(Po)
 

 

 
9.10.
(Út)
 

8:00-13:00

FCE/CAE pretesty

 

Roz, Řím

322J, 323, 324

8:55- 9:40

Příprava na Astronomickou olympiádu
Zájemci z 1. a 2. ročníku (max. 5 žáků)

 

Rob

305

14:45

Porada - schvalování výroční zprávy

 

 

 

 

Krajské finále v přespolním běhu chlapců a dívek SŠ
(Krnov, Lesopark)

 

Her

 

 
10.10.
(St)
 

8:00-11:00

Knihovní lekce 1. ročníku
viz samostatný rozpis (Městská knihovna P. Bezruče) 1.A 8:00 – 9:00 1.C 9:00 – 10:00 1.B 10:00 – 11:00

1.A, 1.B, 1.C

Črn, Kol, Pob, Van

 

10:45-11:40

Přírodovědný klokan
Zájemci z 1. a 2. ročníku (do 18 osob)

 

Dűm

205

 
11.10.
(Čt)
 

 

 
12.10.
(Pá)
 

10:00-15:00

Erasmus Days
Wandering Letters

 

Pla

 

 
13.10.
(So)
 

 

 
14.10.
(Ne)
 

 

 
15.10.
(Po)
 

 

 
16.10.
(Út)
 

8:00-14:00

Basketbal – okresní finále chlapců
(SŠT Opava)

 

Hru

 

11:20-14:30

Workshop – Mise Hero

 

Her

136

14:30-16:00

PIšQworky - školní kolo
Zájemci z 1. až 4. ročníku

 

Van

203

14:30-16:00

Mezitřídní soutěž ve skládání puzzle
trojice žáků 1. - 3. ročníku

 

Hrs

206

 
17.10.
(St)
 

8:00-12:35

EMISE - kroužek fyziky a pro ZŠ

 

Fri

305

11:00-15:20

Bílá pastelka
sbírka

1.A

Tká

 

 
18.10.
(Čt)
 

 

Jazykový poznávací výjezd do Granady

 

Pla

 

 

Republikové finále v přespolním běhu chlapců a dívek SŠ
(HK)

 

Her

 

 
19.10.
(Pá)
 

 

Turnaj mladých fyziků - úvodní soustředění
(Praha)

 

Pob

 

 

Jazykový poznávací výjezd do Granady

 

Pla

 

 
20.10.
(So)
 

 

Jazykový poznávací výjezd do Granady

 

Pla

 

 
21.10.
(Ne)
 

 

Jazykový poznávací výjezd do Granady

 

Pla

 

 
22.10.
(Po)
 

 

Jazykový poznávací výjezd do Granady

 

Pla

 

 
23.10.
(Út)
 

8:55- 9:40

Příprava na Astronomickou olympiádu
Zájemci z 1. a 2. ročníku (max. 5 žáků)

 

Rob

305

 

Jazykový poznávací výjezd do Granady

 

Pla

 

 
24.10.
(St)
 

8:00-14:00

Stolní tenis – okresní kolo
(Sokol Kateřinky)

 

Fri

 

11:00-17:00

Workshop – Lomography
(Slezská univerzita)

 

Her, Nov

 

 

Jazykový poznávací výjezd do Granady

 

Pla

 

 
25.10.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Vědomostní soutěž Bible a my
(pro zájemce z řad studentů)

 

Hrs

206

 
26.10.
(Pá)
 

10:35-10:55

MultiSport karty - schůzka učitelů

 

 

206

 
27.10.
(So)
 

 

 
28.10.
(Ne)
 

10:00-10:30

Pietní akt u příležitosti výročí vzniku ČSR
spolupráce s MMO (Masarykova ul.)

 

Hrs

 

 
29.10.
(Po)
 

7:30

Výjezdní seminář pro učitele SGO - šablony
Bílá - Ondrášův Dvůr (L. Kyncl) Odjezd z parkoviště od zimního stadionu v 7:30.

 

 

206

 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 
30.10.
(Út)
 

8:00-17:00

Výjezdní seminář pro učitele SGO - šablony
Bílá - Ondrášův Dvůr (L. Kyncl)

 

 

206

 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 
31.10.
(St)
 

 

 
1.11.
(Čt)
 

 

 
2.11.
(Pá)
 

17:00

Fan Night - No. 7

 

Hrs

206

 
3.11.
(So)
 

do 8:00

Fan Night - No. 7

 

Hrs

206

 
4.11.
(Ne)
 

 

 
5.11.
(Po)
 

8:55-10:35

Beseda s velvyslancem státu Izrael

3.B, 3.C

Tká

136

10:40-10:55

Porada k inventarizaci
účast všech zaměstnanců povinná

 

 

206

 

Studentská Agora – republikové finále
(Praha, Senát ČR)

 

Her

 

 
6.11.
(Út)
 

14:45

Porada s VP a ŠMP
(v pracovně ŘŠ)

 

Tká, Wei

 

 

Basketbal – krajské finále chlapců (kategorie V)
(ZŠ Ostrava Bělský les)

 

Hru

 

 
7.11.
(St)
 

 

Informa
Prezentační výstava středních škol okresu Opava, Střední škola technická, Kolofíkovo nábřeží 51

 

Wei

 

 

Basketbal – okresní finále chlapců
(MSŠZe a VOŠ)

 

Hru

 

 
8.11.
(Čt)
 

8:00-14:00

Informa
Prezentační výstava středních škol okresu Opava, Střední škola technická, Kolofíkovo nábřeží 51

 

Wei

 

 
9.11.
(Pá)
 

 

 
10.11.
(So)
 

 

 
11.11.
(Ne)
 

 

 
12.11.
(Po)
 

 

Uzavření orientační čtvrtletní klasifikace a zápis známek

 

 

 

 
13.11.
(Út)
 

8:00-13:30

Chemická olympiáda kat. A

 

Črn, Hoň

105, 107

14:45-15:30

Klasifikační pedagogická rada

 

 

206

16:00-17:30

Třídní schůzky

 

 

 

 

Bobřík informatiky

 

Kri, Rob, Van

 

 
14.11.
(St)
 

 

Krajská soutěž v sudoku
(Havířov)

 

Fri

 

 

Mathrace

 

Pob

 

 
15.11.
(Čt)
 

 

Jam session s beatniky
(Loutkové divadlo) 4.A 9:00 - 10:30 4.B 11.30 - 13:00

4.A, 4.B

Doč (4.B), Wei (4.A)

 

 
16.11.
(Pá)
 

7:30-14:30

Olympiáda z českého jazyka
školní kolo

 

Doč, Wei

230, 237

8:30-13:30

Matematický pátek
(SU Opava)

 

Pob

 

 
17.11.
(So)
 

 

 
18.11.
(Ne)
 

 

 
19.11.
(Po)
 

8:00-13:30

PIšQworky - oblastní kolo

 

Van

136

8:00- 9:40

JSNŠ.Měsíc filmu na školách: beseda s pamětníkem
seminaristé dějepisu 3. a 4. ročníku

 

Pod

323

 
20.11.
(Út)
 

14:45-16:30

Seminář pro učitele SGO - SPOPR (L.Hartmannová)
Pozor změna! Seminář je určen pro všechny učitele SGO.

 

 

206

 
21.11.
(St)
 

 

 
22.11.
(Čt)
 

 

 
23.11.
(Pá)
 

9:45-10:45

Němčinář roku

 

Pil

334

 

Autorské právo v praxi
(Praha, ČVUT)

 

Tká

 

 
24.11.
(So)
 

 

 
25.11.
(Ne)
 

 

 
26.11.
(Po)
 

 

 
27.11.
(Út)
 

 

Internetová matematická olympiáda
11. ročník mezinárodní týmové soutěže

 

Fri

 

 
28.11.
(St)
 

 

Fyziklání on-line

 

Fri, Kri

 

 
29.11.
(Čt)
 

 

Basketbal – krajské finále chlapců
(Krnov)

 

Hru

 

 

Autorské právo v praxi

 

Tká

136

 
30.11.
(Pá)
 

8:55-10:35

Best in English

 

Kop

334

 

Autorské právo v praxi

 

Tká

136

 
1.12.
(So)
 

 

 
2.12.
(Ne)
 

 

 
3.12.
(Po)
 

8:00- 8:45

Dějepisná soutěž - 12. ročník

 

Kop, Pod

323, 324

 

Volejbal - okresní finále dívky
hala SGO

 

Her, Kol

Tv-H

 
4.12.
(Út)
 

14:45

Provozní porada pedagogického sboru

 

 

206

 

Autorské právo v praxi
(ČVUT, Praha)

 

Tká

 

 
5.12.
(St)
 

9:50-14:25

Sbírka Srdíčkové dny

1.B

Črn

 

 
6.12.
(Čt)
 

8:55-10:35

Zpívání s anděly - Mikuláš na SG
Na hlavním schodišti mezi 2. a 3. podlažím 3. a 4. ročník - 2. vyuč. hod. 1. a 2. ročník - 3. vyuč. hod.

 

Hrs, Wei

 

 
7.12.
(Pá)
 

9:00-13:00

Thank God Its Astronomical Friday
(SU, Hauerova 4, kinosál)

 

Fri

 

 
8.12.
(So)
 

 

 
9.12.
(Ne)
 

 

 
10.12.
(Po)
 

 

 
11.12.
(Út)
 

 

Olympiáda z matematiky - 3. a 4. ročník
školní kolo kategorie A (3. a 4. ročník)

 

Pob

 

 

Atletika - MČR
Ostrava, hala Vítkovice

 

Her

 

 

Den otevřených dveří
výuka do 13.30 organizace jednotlivých stanovišť - viz samostatný rozpis

 

 

 

 
12.12.
(St)
 

8:00- 9:30

Emise - první část kroužku fyziky

 

Fri

305

11:00-12:30

Emise - druhá část kroužku fyziky

 

Fri

305

15:00-19:00

Projekt Lomography - výstava a přednáška
(Výstava v OD Breda, přednáška v Obecním domě)

 

Her, Nov

 

 
13.12.
(Čt)
 

 

 
14.12.
(Pá)
 

 

Setkání pracovníků SGO

 

 

 

 
15.12.
(So)
 

 

 
16.12.
(Ne)
 

 

 
17.12.
(Po)
 

11:00-12:00

Beseda s americkým diplomatem

3.A

Hrs

206

 
18.12.
(Út)
 

8:50- 9:45

Astronomická olympiáda

 

Rob

305

 

Mendelianum - exkurze SGE (4. ročník)
(Brno)

 

Dűm

 

 

DofE - předávání certifikátu
Praha

 

Her, Roz

 

 
19.12.
(St)
 

8:00-14:00

Vánoční matematická soutěž

 

Pob

303, 304J, 305, 306

 
20.12.
(Čt)
 

 

Evropský den jazyků
projektový den pro všechny třídy

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B

 

 

 
21.12.
(Pá)
 

 

Výuka dle stálého rozvrhu
1. a 4. ročník 0.-2. vyučovací hodina 2. a 3. ročník 0.-3. vyučovací hodina Poté (viz rozpis na nástěnce): 1. r. přednáška Etiketa 2. a 3. r. prezentace volitelných předmětů 4. r. setkání s absolventy SGO

 

 

 

 
22.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
23.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
24.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
25.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
26.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
27.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
28.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
29.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
30.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
31.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
1.1.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
2.1.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
3.1.
(Čt)
 

 

Zahájení vyučování

 

 

 

 
4.1.
(Pá)
 

 

 
5.1.
(So)
 

 

 
6.1.
(Ne)
 

 

 
7.1.
(Po)
 

 

 
8.1.
(Út)
 

 

Den otevřených dveří
výuka do 13.30 organizace jednotlivých stanovišť - viz samostatný rozpis

 

 

 

 
9.1.
(St)
 

8:00- 9:40

SCIO testování OSP, ZSV, Mat

4.A, 4.B

 

 

 
10.1.
(Čt)
 

 

 
11.1.
(Pá)
 

 

 
12.1.
(So)
 

 

 
13.1.
(Ne)
 

 

 
14.1.
(Po)
 

8:00-14:00

Olympiáda z němčiny
školní kolo

 

Mar, Pil

321J

 
15.1.
(Út)
 

14:35-15:20

Příprava na chemickou olympiádu (kat. C)
Zájemci z 1. ročníku.

 

Rit

107

14:45

Porada s TU

 

 

206

 

Matematická olympiáda (kat. A) - krajské kolo
(Ostrava)

 

Pob

 

 
16.1.
(St)
 

8:00-14:00

Olympiáda z angličtiny
školní kolo

 

Hru, Kop, Řím

230, 237, 242J

 
17.1.
(Čt)
 

 

Volejbal - krajské kolo
(Frýdek-Místek)

 

Kol

 

 
18.1.
(Pá)
 

 

Začátek přípravných kurzů k přijímacím zkouškám

 

 

 

 
19.1.
(So)
 

 

 
20.1.
(Ne)
 

 

 
21.1.
(Po)
 

 

 
22.1.
(Út)
 

13:00-17:30

SPOPR - seminář pro učitele SGO
(PhDr. Kyncl)

 

Črn, Fri, Her, Hoň, Nov, Obr, Pla, Pob, Řím, Tká, Van, Wei

206

 
23.1.
(St)
 

 

Fyzikální olympiáda (kat. A) - krajské kolo
(Ostrava)

 

Fri

 

 
24.1.
(Čt)
 

 

 
25.1.
(Pá)
 

8:00-15:00

Krajské kolo dějepisné soutěže
(Slezská univerzita)

 

Pil

 

 

Uzavření pololetní klasifikace a zápis známek do Bakalářů

 

 

 

 
26.1.
(So)
 

 

 
27.1.
(Ne)
 

 

 
28.1.
(Po)
 

12:45-14:25

Olympiáda z francouzštiny
školní kolo

 

Doz, Obr

253J

 
29.1.
(Út)
 

7:30-13:30

Olympiáda z českého jazyka
okresní kolo

 

Doč, Wei

237

10:00-13:30

Školení pro Emisaře ZŠ
10:00 - 11:30 (1.sk) 12:00 - 13:30 (2.sk)

 

Hoň

105

14:45

Klasifikační pedagogická rada

 

 

206

 

Olympiáda z matematiky - 1. a 2. ročník - školní kolo
(MGO) kategorie C (1. ročník), kategorie B (2. ročník)

 

Pob

 

 
30.1.
(St)
 

10:55-13:30

Olympiáda ze zeměpisu
školní kolo

 

Mik

 

 

Dramawettbewerb
(Slezská univerzita)

 

Pil

 

 
31.1.
(Čt)
 

10:00-16:00

Lomography – konference PL
(Polsko – Wodzislaw Slaski)

 

Her, Kop, Nov, Paz, Řím, Van

 

 

Ukončení výuky v prvním pololetí a vydání vysvědčení
1.-2.r. výuka 0.-5.h., 6.h. TH 3.-4.r. výuka 0.-6.h., 7.h. TH

 

 

 

 
1.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 
2.2.
(So)
 

 

 
3.2.
(Ne)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
(Karlov, hotel Moravice)

1.B, 1.C

Her, Hru, Kol, Pod, Tká

 

 
4.2.
(Po)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
(Karlov, hotel Moravice)

1.B, 1.C

Her, Hru, Kol, Pod, Tká

 

 
5.2.
(Út)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
(Karlov, hotel Moravice)

1.B, 1.C

Her, Hru, Kol, Pod, Tká

 

 
6.2.
(St)
 

8:00-14:00

Okresní kolo soutěže v německém jazyce
Pro postupující ze školního kola

 

Mar

321J, 322J

8:55-14:25

Den zdraví
Pro žáky 3. ročníku a seminaristy 41B - viz rozpis na nástěnce

3.A, 3.B, 3.C

Dűm

203, 205, 206

 

Zimní ozdravný pobyt
(Karlov, hotel Moravice)

1.B, 1.C

Her, Hru, Kol, Pod, Tká

 

 
7.2.
(Čt)
 

8:00-11:40

Sudoku - školní kolo (SGO sudoku challenge)

 

Fri

306

 

Zimní ozdravný pobyt
(Karlov, hotel Moravice)

1.B, 1.C

Her, Hru, Kol, Pod, Tká

 

 
8.2.
(Pá)
 

8:00-13:30

Matematický pátek
Zájemci 1. až 4. r. (MÚ SU Opava)

 

Pob

 

 

Zimní ozdravný pobyt
(Karlov, hotel Moravice)

1.B, 1.C

Her, Hru, Kol, Pod, Tká

 

 
9.2.
(So)
 

 

 
10.2.
(Ne)
 

 

 
11.2.
(Po)
 

 

Den D
Projektový den seminaristů ZSV

 

Tká

 

 
12.2.
(Út)
 

8:00-14:00

Olympiáda ze španělštiny
školní kolo

 

Pla, Ram

243J

14:45-15:30

Školení Bakaláři - omlouvání absence, tisky

 

Kri

 

 
13.2.
(St)
 

 

 
14.2.
(Čt)
 

14:45-15:45

Přednáška zaměřená na přípravu žáků k biologické olympiádě.

 

Dűm

205

 
15.2.
(Pá)
 

7:30-14:30

Olympiáda z ruštiny
školní kolo

 

Doč, Hru

230, 237

16:00-23:00

Gympl bands
(OKO)

 

Tká

 

 
16.2.
(So)
 

 

 
17.2.
(Ne)
 

 

 
18.2.
(Po)
 

14:45-15:45

Přednáška zaměřená na přípravu žáků k biologické olympiádě.

 

Dűm

205

 
19.2.
(Út)
 

8:00-14:00

Okresní kolo soutěže v anglickém jazyce

 

Kop

 

14:45

Porada s vedoucími PK
(v pracovně ŘŠ)

 

 

 

 
20.2.
(St)
 

 

Emise - pro žáky ZŠ
8.00 - 9.30 a 11.00 - 12.30

 

Fri

305

 

Audit Ekoškoly

 

Dűm

205

 
21.2.
(Čt)
 

8:30-14:00

Sudoku
Turnaj tříčlenných středoškolských družstev

 

Fri

303, 305, 306

 
22.2.
(Pá)
 

8:00-13:30

Olympiáda z biologie
školní kolo

 

Dűm, Hoň

203, 205

 
23.2.
(So)
 

 

 
24.2.
(Ne)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
(Karlov, hotel Moravice)

1.A

Her, Hru, Kol

 

 
25.2.
(Po)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
(Karlov, hotel Moravice)

1.A

Her, Hru, Kol

 

 
26.2.
(Út)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
(Karlov, hotel Moravice)

1.A

Her, Hru, Kol

 

 
27.2.
(St)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
(Karlov, hotel Moravice)

1.A

Her, Hru, Kol

 

 
28.2.
(Čt)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
(Karlov, hotel Moravice)

1.A

Her, Hru, Kol

 

 
1.3.
(Pá)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
(Karlov, hotel Moravice)

1.A

Her, Hru, Kol

 

 
2.3.
(So)
 

 

 
3.3.
(Ne)
 

 

 
4.3.
(Po)
 

14:30-16:30

Matematické snění
(MGO)

 

 

 

 
5.3.
(Út)
 

8:00-13:30

Chemická olympiáda - kategorie C

 

Rit

105, 107

14:45

Provozní porada pedagogického sboru

 

 

206

 
6.3.
(St)
 

 

 
7.3.
(Čt)
 

8:55- 9:40

Den čísla pí

 

Fri

303

14:30

Pietní akt u příležitosti výročí narození T. G. Masaryka
(Masarykova ulice, Opava)

 

Hrs

 

 

Silový čtyřboj - krajské finále
(Karviná)

 

Her

 

 
8.3.
(Pá)
 

 

 
9.3.
(So)
 

 

 
10.3.
(Ne)
 

 

 
11.3.
(Po)
 

14:30-16:30

Matematické snění
(MGO)

 

 

 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
12.3.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
13.3.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
14.3.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
15.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
16.3.
(So)
 

 

 
17.3.
(Ne)
 

 

 
18.3.
(Po)
 

 

Krajské kolo soutěže v ruském jazyce
(Ostrava)

 

Doč

 

 
19.3.
(Út)
 

 

Čtvrtlístek-regionální kolo
(Divadlo Aréna Ostrava)

 

Mar

 

 

Sportovní gymnastika - krajské finále
(Frýdek-Místek)

 

Pod

 

 
20.3.
(St)
 

 

 
21.3.
(Čt)
 

 

 
22.3.
(Pá)
 

9:50-11:15

Matematický klokan

 

Dűm

303

10:30-14:00

Matematický náboj
(Matematický ústav Slezské univerzity)

 

Fri

 

20:00

Čtenářský půlmaraton

 

Hrs

206

 
23.3.
(So)
 

do 8:00

Čtenářský půlmaraton

 

Hrs

206

 
24.3.
(Ne)
 

 

 
25.3.
(Po)
 

14:30-16:30

Matematické snění
(MGO)

 

 

 

 
26.3.
(Út)
 

8:00-13:30

Chemická olympiáda - kategorie B
Seminaristé chemie 31C a 32C uč. 107 (8.00-10.00 ), uč. 105 (10.00-12. 30)

 

Hoň

105, 107

8:30-10:30

Beseda o budoucnosti vzdělávání v Moravskoslezském kraji
8:30-9:30 SVS 32S (Tka) 9:30-10:30 2.B (Wei)

 

Tká, Wei

136

 
27.3.
(St)
 

9:50-15:20

Srdíčkový den
charitativní sbírka 3. h. v učebně 135

2.C

Črn

135

 

Dějepisná soutěž škol České a Slovenské republiky, krajské kolo
(Bohumín, Gymnázium Fr. Živného)

 

Pod

 

 
28.3.
(Čt)
 

 

Krajské kolo soutěže ve španělském jazyce
(Ostrava, Gymnázium Hladnov)

 

Pla

 

 
29.3.
(Pá)
 

 

Den učitelů - setkání pracovníků SGO

 

 

 

 
30.3.
(So)
 

 

 
31.3.
(Ne)
 

 

 
1.4.
(Po)
 

14:30-16:30

Matematické snění
(MGO)

 

 

 

 

K3 Dialog between us
(Brusel)

 

Fri, Pla, Tká

 

 
2.4.
(Út)
 

14:45

Porada s VP a ŠMP
(v pracovně ŘŠ)

 

Tká, Wei

 

15:00-17:15

Přijímací zkoušky nanečisto

 

Hrs

 

 

K3 Dialog between us
(Brusel)

 

Fri, Pla, Tká

 

 

Krajské kolo matematické olympiády kategorie B a C
(Ostrava)

 

Fri

 

 

Krajské kolo soutěže ve francouzském jazyce
(Ostrava)

 

Obr

 

 
3.4.
(St)
 

 

K3 Dialog between us
(Brusel)

 

Fri, Pla, Tká

 

 
4.4.
(Čt)
 

 

Krajské kolo olympiády z českého jazyka
(Ostrava)

 

Doč

 

 

Krajské kolo chemické olympiády kat. C
(SPŠCH Ostrava)

 

Rit

 

 

Čtvrtlístek - celostátní kolo
(Děčín)

 

Mar

 

 

K3 Dialog between us
(Brusel)

 

Fri, Pla, Tká

 

 
5.4.
(Pá)
 

 

Čtvrtlístek - celostátní kolo
(Děčín)

 

Mar

 

 

K3 Dialog between us
(Brusel)

 

Fri, Pla, Tká

 

 

Sportovní gymnastika - republikové finále
(Praha)

 

Pod

 

 

Krajské kolo biologické olympiády
(Ostrava)

 

Dűm

 

 
6.4.
(So)
 

 

Sportovní gymnastika - republikové finále
(Praha)

 

Pod

 

 
7.4.
(Ne)
 

 

 
8.4.
(Po)
 

9:50-12:35

Testování přírůstu znalostí pro žáky 3. ročníku

3.B

 

333, 334

14:30-16:30

Matematické snění
(MGO)

 

 

 

 

Konec přípravných kurzů k přijímacím zkouškám

 

 

 

 
9.4.
(Út)
 

13:45-17:30

SPOPR - seminář pro učitele SGO
dopoledne - individuální mentorské náslechy a konzultace, odpoledne společný workshop (PhDr. Kyncl)

 

Črn, Fri, Her, Hoň, Nov, Obr, Pla, Roz, Řím, Tká, Van, Wei

206

 
10.4.
(St)
 

 

Písemné maturitní zkoušky společné části MZ (PP a DT)

 

 

 

 

SPOPR - seminář pro učitele SGO
dopoledne - individuální mentorské náslechy a konzultace (PhDr. Kyncl)

 

Črn, Fri, Her, Hoň, Nov, Obr, Pla, Roz, Řím, Tká, Van, Wei

206

 
11.4.
(Čt)
 

 

Písemné maturitní zkoušky společné části MZ (PP a DT)

 

 

 

 
12.4.
(Pá)
 

9:00-13:30

Matematický pátek
(MÚ SU Opava)

 

Fri

 

 

Přijímací zkoušky - 1. řádný termín
(1.-4.ročník - ředitelské volno)

 

 

 

 

Uzavření orientační čtvrtletní klasifikace a zápis známek

 

 

 

 
13.4.
(So)
 

 

 
14.4.
(Ne)
 

 

 
15.4.
(Po)
 

14:30-16:30

Matematické snění
(MGO)

 

 

 

 

Den Země
(SZM Opava)

 

Hoň

 

 

Přijímací zkoušky - 2. řádný termín
(1.-4.ročník - ředitelské volno)

 

 

 

 
16.4.
(Út)
 

9:50-12:35

Testování přírůstu znalostí pro žáky 3. ročníku

3.C

 

333, 334

9:50-10:35

Zlepši si techniku- školní kolo

 

Črn, Hoň

107

14:45-15:30

Klasifikační pedagogická rada

 

 

206

16:00-17:30

Třídní schůzky

 

 

 

 
17.4.
(St)
 

8:00-11:40

Fotografování tříd a pedagodů SGO
v případě nepříznivého počasí bude fotografování přesunuto na 23. 4.

 

 

 

 

Den Země
úklid lesů v okolí Opavy

1.C

Hrs

 

 
18.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 
19.4.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 
20.4.
(So)
 

 

 
21.4.
(Ne)
 

 

 
22.4.
(Po)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 
23.4.
(Út)
 

11:30

Fotografování tříd a pedagodů SGO

1.C, 3.A

Hrs, Kol

 

15:30

K uctění památky padlých
(nám. Osvoboditelů) spolupráce s ČSBS a ČsOL

 

Hrs

 

 
24.4.
(St)
 

 

Emise - pro žáky ZŠ
8.00 - 9.30 a 11.00 - 12.30

 

Fri

305

 

Uzavření klasifikace ve 4. ročníku a zápis známek do Bakalářů

 

 

 

 

Krajské kolo fyzikální olympiády
(Ostrava)

 

Fri

 

 
25.4.
(Čt)
 

10:35-10:55

Klasifikační pedagogická rada pro 4. ročník

 

 

206

 
26.4.
(Pá)
 

9:50-12:35

Testování přírůstu znalostí pro žáky 3. ročníku

3.A

 

333, 334

 

Junior Maraton
(Ostrava)

 

Kol

 

 
27.4.
(So)
 

 

 
28.4.
(Ne)
 

 

Den Země
(Dolní náměstí, Opava)

 

Hoň

 

 
29.4.
(Po)
 

9:50-12:35

Testování přírůstu znalostí pro žáky 3. ročníku
(náhradní termín pro všechny žáky, kteří test neabsolvovali se svou třídou)

3.A, 3.B, 3.C

 

334

14:30-16:30

Matematické snění
(MGO)

 

 

 

 

Zlepši si techniku- školní kolo
(Ostrava, VŠB-TU)

 

Hoň

 

 
30.4.
(Út)
 

 

Ukončení výuky a vydání vysvědčení třídám 4. ročníku
1.-2. vyučovací hodina - TH

 

 

 

 
1.5.
(St)
 

 

 
2.5.
(Čt)
 

 

Písemné maturitní zkoušky společné části MZ (PP a DT)

 

 

 

 
3.5.
(Pá)
 

 

Písemné maturitní zkoušky společné části MZ (PP a DT)

 

 

 

 
4.5.
(So)
 

 

 
5.5.
(Ne)
 

 

 
6.5.
(Po)
 

14:30-16:30

Matematické snění
(MGO)

 

 

 

 
7.5.
(Út)
 

 

Studentské volby do EP
(ZIP)

 

Tká

 

 
8.5.
(St)
 

 

 
9.5.
(Čt)
 

 

 
10.5.
(Pá)
 

 

 
11.5.
(So)
 

 

 
12.5.
(Ne)
 

 

 
13.5.
(Po)
 

14:30-16:30

Matematické snění
(MGO)

 

 

 

 

Studijní volno tříd 4.A a 4.B

 

 

 

 
14.5.
(Út)
 

14:45

Provozní porada pedagogického sboru

 

 

206

 

Studijní volno tříd 4.A a 4.B

 

 

 

 
15.5.
(St)
 

18:00-20:00

Dějiny 2. poloviny 20. století očima pamětníků
seminaristé dějepisu 3. ročník (spolupráce s SU)

 

Pod

 

 

Studijní volno tříd 4.A a 4.B

 

 

 

 
16.5.
(Čt)
 

 

Studijní volno tříd 4.A a 4.B

 

 

 

 
17.5.
(Pá)
 

8:55-13:30

Matematický pátek
pro přihlášené žáky (MÚ Slezské univerzity)

 

 

 

 

Studijní volno tříd 4.A a 4.B

 

 

 

 
18.5.
(So)
 

 

 
19.5.
(Ne)
 

10:00-12:00

JOY RUN
(Městské sady Opava)

 

Her

 

 
20.5.
(Po)
 

14:30-16:30

Matematické snění
(MGO)

 

 

 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 

 

 
21.5.
(Út)
 

14:00-17:00

Památky staré Opavy
komentovaná prohlídka se studenty historie SU v AJ, seminaristé dějepisu 3. ročník (spolupráce s SU)

 

Pod

 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 

 

 
22.5.
(St)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 

 

 
23.5.
(Čt)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 

 

 
24.5.
(Pá)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 

 

 
25.5.
(So)
 

 

 
26.5.
(Ne)
 

 

 
27.5.
(Po)
 

14:30-16:30

Matematické snění
(MGO)

 

 

 

 

Pálava
projektový týden pro 3. ročník

3.A, 3.B, 3.C

Dűm, Hoň, Hrs, Mar, Mik, Van

 

 
28.5.
(Út)
 

 

Pálava
projektový týden pro 3. ročník

3.A, 3.B, 3.C

Dűm, Hoň, Hrs, Mar, Mik, Van

 

 
29.5.
(St)
 

 

Pálava
projektový týden pro 3. ročník

3.A, 3.B, 3.C

Dűm, Hoň, Hrs, Mar, Mik, Van

 

 
30.5.
(Čt)
 

 

Pálava
projektový týden pro 3. ročník

3.A, 3.B, 3.C

Dűm, Hoň, Hrs, Mar, Mik, Van

 

 

O nejlepší pohybovou skladu - republikové finále
(víceúčelová hala, Opava)

 

Pod

 

 
31.5.
(Pá)
 

15:00-16:00

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení
(Kulturní dům Na Rybníčku)

 

 

 

 
1.6.
(So)
 

 

 
2.6.
(Ne)
 

 

 
3.6.
(Po)
 

 

 
4.6.
(Út)
 

14:45

Porada s TU

 

 

206

 
5.6.
(St)
 

 

 
6.6.
(Čt)
 

 

 
7.6.
(Pá)
 

 

Vídeň

 

Mar, Pil

 

 
8.6.
(So)
 

 

 
9.6.
(Ne)
 

 

 
10.6.
(Po)
 

 

Letní ozdravný pobyt
(Cyklokurz)

 

Fri, Her, Hru, Kol, Pod, Tká

 

 
11.6.
(Út)
 

 

Letní ozdravný pobyt
(Cyklokurz)

 

Fri, Her, Hru, Kol, Pod, Tká

 

 
12.6.
(St)
 

 

Letní ozdravný pobyt
(Cyklokurz)

 

Fri, Her, Hru, Kol, Pod, Tká

 

 
13.6.
(Čt)
 

 

Letní ozdravný pobyt
(Cyklokurz)

 

Fri, Her, Hru, Kol, Pod, Tká

 

 
14.6.
(Pá)
 

 

Letní ozdravný pobyt
(Cyklokurz)

 

Fri, Her, Hru, Kol, Pod, Tká

 

 
15.6.
(So)
 

 

 
16.6.
(Ne)
 

 

 
17.6.
(Po)
 

 

 
18.6.
(Út)
 

14:45

Porada s vedoucími PK
(v pracovně ŘŠ)

 

 

 

16:00

Schůzka s rodiči přijatých uchazečů
ve dvou etapách (od 16:00 a od 17:00)

 

Paz, Tká

 

 
19.6.
(St)
 

 

 
20.6.
(Čt)
 

 

Školní exkurze 1.r.

1.A, 1.B, 1.C

 

 

 
21.6.
(Pá)
 

 

Školní exkurze 1.r.

1.A, 1.B, 1.C

 

 

 
22.6.
(So)
 

 

 
23.6.
(Ne)
 

 

 
24.6.
(Po)
 

 

Uzavření pololetní klasifikace a zápis známek do Bakalářů

 

 

 

 
25.6.
(Út)
 

14:45

Klasifikační pedagogická rada

 

 

206

 
26.6.
(St)
 

8:00-11:00

Bezpečnost v kyberprostoru
Přednáška pro žáky SGO trvá 90 minut ve dvou bězích (8:00-9:30 a 9:30-11:00)

 

 

Tv-H

 

Akce PK, TU

 

 

 

 
27.6.
(Čt)
 

 

Akce PK, TU

 

 

 

 
28.6.
(Pá)
 

 

Ukončení výuky a vydání vysvědčení
všechny třídy 1.-2.h. TH

 

 

 

 
29.6.
(So)
 

 

 
30.6.
(Ne)
 

 

 
1.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
2.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
3.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
4.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
5.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
6.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
7.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
8.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
9.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
10.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
11.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
12.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
13.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
14.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
15.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
16.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
17.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
18.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
19.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
20.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
21.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
22.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
23.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
24.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
25.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
26.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
27.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
28.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
29.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
30.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
31.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
1.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
2.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
3.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
4.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
5.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
6.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
7.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
8.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
9.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
10.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
11.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
12.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
13.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
14.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
15.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
16.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
17.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
18.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
19.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
20.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
21.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
22.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
23.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
24.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
25.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
26.8.
(Po)
 

8:00

Nástup učitelů do školy

 

 

 

9:00

Úvodní porada
Zahájení přípravného týdne

 

 

206

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 

Přípravný týden

 

 

 

 
27.8.
(Út)
 

8:00- 9:40

Opravné zkoušky
viz rozpis

 

 

 

13:00

Porada s vedoucími PK
(v pracovně ŘŠ)

 

 

 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 

Přípravný týden

 

 

 

 
28.8.
(St)
 

9:00

Hlavní porada přípravného týdne

 

 

206

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 

Přípravný týden

 

 

 

 
29.8.
(Čt)
 

 

Přípravný týden

 

 

 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 

Úvodní porady PK
Místo a čas konání určí vedoucí PK a oznámí ho vedení školy na hlavní poradě přípravného týdne.

 

 

 

 
30.8.
(Pá)
 

 

Přípravný týden

 

 

 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 

Úvodní porady PK
Místo a čas konání určí vedoucí PK a oznámí ho vedení školy na hlavní poradě přípravného týdne.

 

 

 

 
31.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

28.5.2019 (10:03)

Zpracováno v systému Bakaláři