Roční plán akcí: školní rok 2017/18

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 

Francie - školní exkurze
Provence

 

Hrs, Obr, Wei

 

 
2.9.
(So)
 

 

Francie - školní exkurze
Provence

 

Hrs, Obr, Wei

 

 
3.9.
(Ne)
 

 

Francie - školní exkurze
Provence

 

Hrs, Obr, Wei

 

 
4.9.
(Po)
 

8:00- 9:40

Třídnické hodiny pro 2.-4.r.
1.-2.h. v kmenových učebnách

 

 

 

10:30

Slavnostní zahájení školního roku pro 1. ročník
v Kulturním domě Na Rybníčku, sraz žáků a TU v 10.00 h.

1.A, 1.B, 1.C

 

 

 

Adaptační kurz 1. ročníku
(Mokřinky, areál Hasičárna) sraz 12:45 na parkovišti u zimního stadionu odjezd 13:00

1.A, 1.B, 1.C

Fri, Her, Kol, Mar, Mik, Tká

 

 

Francie - školní exkurze
Provence

 

Hrs, Obr, Wei

 

 
5.9.
(Út)
 

 

Francie - školní exkurze
Provence

 

Hrs, Obr, Wei

 

 

Adaptační kurz 1. ročníku
(Mokřinky, areál Hasičárna)

1.A, 1.B, 1.C

Fri, Her, Kol, Mar, Mik, Tká

 

 
6.9.
(St)
 

 

Francie - školní exkurze
Provence

 

Hrs, Obr, Wei

 

 

Adaptační kurz 1. ročníku
(Mokřinky, areál Hasičárna)

1.A, 1.B, 1.C

Fri, Her, Kol, Mar, Mik, Tká

 

 
7.9.
(Čt)
 

 

Francie - školní exkurze
Provence

 

Hrs, Obr, Wei

 

 

Třídnické hodiny pro 1.r.
1.-4.h. - ve svých kmenových učebnách

1.A, 1.B, 1.C

Fri (1.C), Her (1.A), Mar (1.B)

136, 303, 306

 
8.9.
(Pá)
 

 

 
9.9.
(So)
 

 

 
10.9.
(Ne)
 

 

 
11.9.
(Po)
 

12:55

Opravné maturitní zkoušky
(viz samostatný rozpis)

 

 

323, 324

 
12.9.
(Út)
 

8:00-13:30

Apollo (navyšování kompetence k učení)
Projekt pro žáky 1.r.

 

Hrs, Mar

 

 
13.9.
(St)
 

8:00

Prodej učebnic žákům 1. ročníku
(týká se žáků, kteří si je objednali - sraz v učebně HV)

 

 

160

 

Exkurze žáků 4. ročníku do Prahy

4.A, 4.B, 4.C

Dűm (4.A), Kol (4.C), Pod (4.A), Rob (4.B), Roz (4.C), Van (4.B)

 

 
14.9.
(Čt)
 

 

Exkurze žáků 4. ročníku do Prahy

4.A, 4.B, 4.C

Dűm (4.A), Kol (4.C), Pod (4.A), Rob (4.B), Roz (4.C), Van (4.B)

 

 
15.9.
(Pá)
 

 

Exkurze žáků 4. ročníku do Prahy

4.A, 4.B, 4.C

Dűm (4.A), Kol (4.C), Pod (4.A), Rob (4.B), Roz (4.C), Van (4.B)

 

 

Festival dračích lodí

1.C, 3.B

Fri, Har, Mik

 

 
16.9.
(So)
 

 

 
17.9.
(Ne)
 

 

 
18.9.
(Po)
 

 

 
19.9.
(Út)
 

8:00-13:30

Exkurze - Po stopách J. Kubiše a ČSL odboje
Seminaristé D 3. a 4. r. (Velké Heraltice, Hlavnice)

 

Hrs, Pod

 

16:00

Třídní schůzky s rodiči žáků 1. ročníku

 

 

 

 

ERASMUS+
Mobilita do Mo i Rana (Norsko)

 

Hoň, Pla

 

 

Volby do školské rady

 

Mik

 

 
20.9.
(St)
 

7:10-13:30

FCE/CAE pretesty

 

Moá, Roz, Řím

322J, 323, 324

8:00- 9:40

Socrates - beseda o studiu na VŠ (pro žáky 4. ročníku)
Proběhne v jídelně školy: 4.A, 4.B1 1.h. 4.C, 4.B2 2.h.

4.A, 4.B, 4.C

Wei

 

15:00-19:00

Kurz první pomoci
Hláska, Opava

 

Her

 

 

Knihovní lekce 1. ročníku
viz samostatný rozpis (Městská knihovna P. Bezruče)

 

Doč

 

 

ERASMUS+
Mobilita do Mo i Rana (Norsko)

 

Hoň, Pla

 

 

Atletika - okresní finále
(Tyršův stadion)

 

Her

 

 
21.9.
(Čt)
 

 

ERASMUS+
Mobilita do Mo i Rana (Norsko)

 

Hoň, Pla

 

 
22.9.
(Pá)
 

 

ERASMUS+
Mobilita do Mo i Rana (Norsko)

 

Hoň, Pla

 

 

Martínkův memoriál
volejbalový turnaj (Hřiště ZŠ Kylešovice)

 

Kol

 

 
23.9.
(So)
 

 

ERASMUS+
Mobilita do Mo i Rana (Norsko)

 

Hoň, Pla

 

 
24.9.
(Ne)
 

 

ERASMUS+
Mobilita do Mo i Rana (Norsko)

 

Hoň, Pla

 

 
25.9.
(Po)
 

 

 
26.9.
(Út)
 

9:30-15:00

Atletika - krajské finále
(Tyršův stadion)

 

Her

 

13:00-17:00

Seminář pro učitele SGO
(p. Opravil)

 

 

206

14:45

Provozní porada pedagogického sboru

 

 

206

 

ERASMUS+
Mobilita do Mo i Rana (Norsko)

 

Hoň, Pla

 

 
27.9.
(St)
 

 

Kalokagathia
(Žilina, Slovensko)

 

 

 

 

ERASMUS+
Mobilita do Mo i Rana (Norsko)

 

Hoň, Pla

 

 
28.9.
(Čt)
 

 

Kalokagathia
(Žilina, Slovensko)

 

 

 

 

ERASMUS+
Mobilita do Mo i Rana (Norsko)

 

Hoň, Pla

 

 
29.9.
(Pá)
 

 

ERASMUS+
Mobilita do Mo i Rana (Norsko)

 

Hoň, Pla

 

 
30.9.
(So)
 

 

ERASMUS+
Mobilita do Mo i Rana (Norsko)

 

Hoň, Pla

 

 
1.10.
(Ne)
 

 

 
2.10.
(Po)
 

 

 
3.10.
(Út)
 

 

 
4.10.
(St)
 

14:45

Projekt SPOPR - Seminář pro učitele SGO
(M. Hubatka)

 

 

206

 
5.10.
(Čt)
 

11:00-11:30

Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky
(Kino Mír)

3.B

Mik

 

 
6.10.
(Pá)
 

 

 
7.10.
(So)
 

10:00-18:00

Cyklojízda Opavou
Městské sady

 

Hoň, Tká

 

 
8.10.
(Ne)
 

 

 
9.10.
(Po)
 

11:00

Atletika - republikové finále
(Břeclav)

 

Her

 

 
10.10.
(Út)
 

8:55-10:35

SGO Sudoku Challenge

 

Fri

306

14:45

Provozní porada pedagogického sboru
Schválení výroční zprávy o činnosti

 

 

206

15:00

Formativní hodnocení - workshop pro učitele SGO

 

 

206

 

Atletika - republikové finále
(Břeclav)

 

Her

 

 
11.10.
(St)
 

9:50-10:35

Přírodovědný klokan
Zájemci z 1. až 2. ročníku (max. 20 osob)

 

Dűm

303

10:00-15:00

Bílá pastelka
sbírka

1.B

Tká

 

 
12.10.
(Čt)
 

 

 
13.10.
(Pá)
 

8:30-13:30

Pátek s matematikou
ve spolupráci s MÚ SU v Opavě Zájemci z 1. až 4. ročníku (max. 12 osob)

 

Pob

 

 
14.10.
(So)
 

 

 
15.10.
(Ne)
 

 

 
16.10.
(Po)
 

 

 
17.10.
(Út)
 

8:55-12:35

Emise - školení pro ZŠ

 

Fri

305

12:45-15:00

Mezitřídní soutěž ve skládání puzzle
trojice žáků 1. - 3. ročníku, žáci ukončí výuku po 5. hodině, odcházejí na oběd a ve 13.00 začíná soutěž

 

Hrs

206

13:00-15:00

Pišqworky
Zájemci z 1. až 4. ročníku

 

Van

203

14:30-18:30

Finanční gramotnost pro učitele

 

Her, Kol, Tká

136

 
18.10.
(St)
 

8:00-14:00

Stolní tenis - okresní finále dívek a chlapců
(herna TJ Sokol Kateřinky)

 

Fri

 

 
19.10.
(Čt)
 

8:00-13:00

Přespolní běh - okresní finále
Stříbrné jezero

 

Her, Pod

 

 
20.10.
(Pá)
 

8:00-14:00

ZOO Ostrava - exkurze
V případě nepříznivého počasí se akce neuskuteční.

3.B

Dűm

 

 

Turnaj mladých fyziků - úvodní soustředění
Praha

 

Pob

 

 
21.10.
(So)
 

 

 
22.10.
(Ne)
 

 

 
23.10.
(Po)
 

 

 
24.10.
(Út)
 

8:00-10:35

Stolní tenis - okresní finále dívek a chlapců
(herna TJ Sokol Kateřinky)

 

Fri

 

14:45

Provozní porada pedagogického sboru

 

 

206

 

Testy Delf nanečisto (FJ)

 

 

160

 
25.10.
(St)
 

8:00- 8:45

Vědomostní soutěž Bible a my
(pro zájemce z řad studentů)

 

Hrs

206

8:00-14:00

Moravskoslezský šampionát
Ostrava

 

Pob

 

13:00-17:00

Seminář pro učitele SGO - MBTI
(J. Majerová)

 

 

206

 
26.10.
(Čt)
 

8:00-16:30

Seminář pro učitele SGO - MBTI
(J. Majerová)

 

 

206

 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 
27.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 
28.10.
(So)
 

10:00-10:30

Pietní akt u příležitosti výročí vzniku ČSR
(Masarykova ul., ve spolupráci s MMO)

 

 

 

 
29.10.
(Ne)
 

 

 
30.10.
(Po)
 

 

 
31.10.
(Út)
 

14:45

Porada s vedoucími PK
(v pracovně ŘŠ)

 

 

 

 
1.11.
(St)
 

 

 
2.11.
(Čt)
 

 

Literárněhistorická exkurze Osvětim-Březinka
zájemci z 2.-4. ročníku

 

Doč, Wei

 

 
3.11.
(Pá)
 

8:00-14:00

Basketbal 3 x 3 - okresní finále
(Sport. hala SGO)

 

Her, Hru

Tv-H

8:00- 9:40

Přednáška P.Cieplý: současná hudební scéna a masmédia
SEV 4.r. (hudební zkušebna Kikstart Opava -Kylešovice)

 

Wei

 

9:00-14:00

Pátek s matematikou
Ve spolupráci s MÚ SU Opava

 

Pob

 

17:00

Fan Night

 

Hrs, Moá

206

 
4.11.
(So)
 

do 8:00

Fan Night

 

Hrs, Moá

206

 
5.11.
(Ne)
 

 

 
6.11.
(Po)
 

 

 
7.11.
(Út)
 

8:00-14:00

Basketbal - okresní finále dívek
(MSŠZe a VOŠ)

 

Hru

 

8:30-13:00

Pišqworky - oblastní kolo

 

Van

136

14:45

Porada s VP a ŠMP
(v pracovně ŘŠ)

 

 

 

14:45

Tvář současného Španělska - Katalánská krize

 

Pla

 

 
8.11.
(St)
 

9:00-17:00

Informa
Prezentační výstava středních škol okresu Opava, Střední škola technická, Kolofíkovo nábřeží 51

 

 

 

 
9.11.
(Čt)
 

8:00-14:00

Informa
Prezentační výstava středních škol okresu Opava, Střední škola technická, Kolofíkovo nábřeží 51

 

 

 

 

Zlepši si techniku
Pro seminaristy 31P, 43FY, 44FY (Ostrava)

 

Kri, Rob

 

 
10.11.
(Pá)
 

 

 
11.11.
(So)
 

 

 
12.11.
(Ne)
 

 

 
13.11.
(Po)
 

13:00-14:00

Návštěva památníku P. Bezruče

3.A

Wei

 

 

Výstava o atentátu na Heydricha
chodba u učebny 323, potrvá do 24.11.

 

Pod

 

 
14.11.
(Út)
 

8:00-14:00

Basketbal - okresní finále chlapců
(MSŠZe a VOŠ)

 

Hru

 

8:00-12:35

Chemická olympiáda - kategorie A

 

Hoň

105

 

Krajská soutěž v Sudoku
(Havířov)

 

Fri

 

 
15.11.
(St)
 

8:00-14:00

Volejbal - okresní finále dívek
(Hala SGO)

 

Her, Kol

Tv-H

13:00-17:30

Seminář pro učitele SGO - SPOPR
(K. Štefl)

 

Fri, Her, Hoň, Moá, Nov, Obr, Pla, Pob, Řím, Tká, Van, Wei

206

 

Mathrace - internetová matematická soutěž
Týmy řeší 45 úloh v průběhu tří kol.

 

Pob

 

 
16.11.
(Čt)
 

8:00-10:35

JSNŠ - Měsíc filmu na školách: beseda s pamětníkem
(Seminaristé dějepisu 3. a 4. ročníku)

 

Pod

323

13:00-17:30

Seminář pro učitele SGO - SPOPR
(K. Štefl)

 

Fri, Her, Hoň, Moá, Nov, Obr, Pla, Pob, Řím, Tká, Van, Wei

206

 

Basketbal 3 x 3 - krajské finále dívky
(Bruntál)

 

Hru

 

 
17.11.
(Pá)
 

 

 
18.11.
(So)
 

 

 
19.11.
(Ne)
 

 

 
20.11.
(Po)
 

 

Uzavření orientační čtvrtletní klasifikace a zápis známek

 

 

 

 

Testování ČŠI - čtenářská gramotnost
2.A 3.-4.h. 2.B 1.-2.h. 2.C 5.-6.h.

2.A, 2.B, 2.C

 

333, 334

 
21.11.
(Út)
 

9:00-12:20

Emise - školení pro žáky ZŠ

 

Hoň

105

14:45

Klasifikační pedagogická rada

 

 

206

16:00-17:30

Třídní schůzky

 

 

 

 

Stolní tenis - kvalifikace na MČR
(Vlašim)

 

Fri

 

 
22.11.
(St)
 

 

Stolní tenis - kvalifikace na MČR
(Vlašim)

 

Fri

 

 
23.11.
(Čt)
 

10:55-12:35

Němčinář roku

 

Har

334

12:40-14:30

Plavání - okresní finále
(Opava, Městské lázně)

 

Her

 

 
24.11.
(Pá)
 

 

 
25.11.
(So)
 

 

 
26.11.
(Ne)
 

 

 
27.11.
(Po)
 

 

 
28.11.
(Út)
 

8:55-11:20

Internetová matematická olympiáda
Zájemci z 1. až 4. ročníku

 

Fri

305

14:45

Organizační schůzka k šablonám
Příklady dobré praxe

 

 

206

 
29.11.
(St)
 

17:00-20:00

Fyziklání on-line

 

Fri, Kri

333, 334

 
30.11.
(Čt)
 

8:00-15:00

Basketbal - krajské finále chlapců
(sportovní hala SGO)

 

Her, Hru

Tv-H

8:55-10:35

Best in English
(test trvá 60 minut, žáci budou končit podle toho, kdy se jim podařilo nalogovat se do systému)

 

Obr

334

 
1.12.
(Pá)
 

 

Termín odevzdání přihlášek k ústním maturitním zkouškám

4.A, 4.B, 4.C

 

 

 
2.12.
(So)
 

 

 
3.12.
(Ne)
 

 

 
4.12.
(Po)
 

 

Anglické divadlo - The Winters Tale
Loutkové divadlo, účastní se celá škola (2 skupiny: 8.30 180 žáků, 11.30 150 žáků)

 

 

 

 
5.12.
(Út)
 

8:00-12:30

Stolní tenis - okresní finále dívek a chlapců
(Sokol Kateřinky)

 

Fri

 

 

Den otevřených dveří
výuka do 13.30 organizace jednotlivých stanovišť - viz samostatný rozpis

 

 

 

 

Volejbal dívek - krajské finále
(Bílovec)

 

Kol

 

 

Zpívání s anděly - Mikuláš na SG
Na hlavním schodišti mezi 2. a 3. podlažím 8.00-8.40 3. a 4. ročník; 9.00-9.40 1. a 2. ročník, žáky přivedou a odvedou vyučující

 

Hrs, Wei

 

 
6.12.
(St)
 

8:00-14:00

Fotbal - okresní finále dívek v halové kopané
(MSŠZe a VOŠ Opava)

 

Her

 

9:00-15:00

Charitativní sbírka Srdíčkové dny

1.C

Črn

 

 
7.12.
(Čt)
 

8:00-14:00

Fotbal - okresní finále dívek v halové kopané
(SŠ technická Opava)

 

Kol

 

 

Envofórum

 

Tká

 

 
8.12.
(Pá)
 

 

Šachový turnaj - okresní přebor
(TJ Slezan Opava)

 

Fri

 

 
9.12.
(So)
 

 

 
10.12.
(Ne)
 

 

 
11.12.
(Po)
 

 

 
12.12.
(Út)
 

8:00- 8:45

Dějepisná soutěž - 12. ročník
seminaristé D a zájemci z 1. a 2. ročníku

 

Pod, Roz

323, 324

8:00-13:30

Matematická olympiáda - školní kolo kategorie A
(3. a 4. ročník) MGO

 

Pob

 

14:45

Provozní porada pedagogického sboru

 

 

206

 
13.12.
(St)
 

8:55-10:35

Nebezpečné látky a jak se chovat v případě ohrožení
Přednáška HZS pro žáky SGO: 2.h. 2.C a 2.B1 3.h. 2.A a 2.B2

2.A, 2.B, 2.C

 

136

 
14.12.
(Čt)
 

7:30-14:30

Olympiáda z českého jazyka
školní kolo

 

Doč, Wei

230, 237

8:00-13:30

Překladatelská soutěž z angličtiny

 

Moá

334

 
15.12.
(Pá)
 

16:30

Předvánoční posezení zaměstnanců SGO

 

 

Tv-G

 
16.12.
(So)
 

 

 
17.12.
(Ne)
 

 

 
18.12.
(Po)
 

 

 
19.12.
(Út)
 

 

 
20.12.
(St)
 

8:00-13:30

Vánoční matematická soutěž
pro žáky ZŠ - spolupráce s SU

 

Pob

303, 304J, 305, 306

 
21.12.
(Čt)
 

 

 
22.12.
(Pá)
 

9:50-13:30

Prezentace studijních oborů na VŠ
setkání žáků maturitního ročníku s absolventy SGO

4.A, 4.B, 4.C

Wei

Tv-Š

10:55-13:30

Prezentace volitelných předmětů na další školní rok
pro žáky 2. a 3. ročníku (viz samostatný rozpis)

 

 

 

10:55-12:35

Etiketa - přednáška pro žáky 1. ročníku

1.A, 1.B, 1.C

 

Tv-H

 
23.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
24.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
25.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
26.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
27.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
28.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
29.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
30.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
31.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
1.1.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
2.1.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
3.1.
(St)
 

13:00-17:30

Seminář pro učitele SGO - SPOPR
(L. Kyncl)

 

Fri, Her, Hoň, Nov, Obr, Pla, Pob, Řím, Tká, Van, Wei

206

 
4.1.
(Čt)
 

 

 
5.1.
(Pá)
 

8:30-13:30

Pátek s matematikou
Zájemci z 1. až 4. ročníku (max. 15) Ve spolupráci s MÚ SU Opava

 

Pob

 

 
6.1.
(So)
 

 

 
7.1.
(Ne)
 

 

 
8.1.
(Po)
 

 

 
9.1.
(Út)
 

 

Den otevřených dveří
výuka do 13.30 organizace jednotlivých stanovišť - viz samostatný rozpis

 

 

 

 
10.1.
(St)
 

14:30-15:30

Čtvrtlístek - školní kolo
školní kolo

 

Hrs, Mar, Wei

321J

 
11.1.
(Čt)
 

8:00-11:40

Onomastika - vlastní jména osobní
přednášející doc. David OSU 1.-2. h. 1.A dozor Hrs, Mik 3.-4. h. 1.B dozor Wei, Mar

1.A, 1.B

Hrs

206

 
12.1.
(Pá)
 

8:00-11:40

Onomastika - vlastní jména osobní
přednášející doc. David OSU 1.-2. h. 2.A dozor Hrs 3.-4. h. 1.C dozor Doč, Črn

1.C, 2.A

Hrs

206

8:00-13:00

Olympiáda z němčiny
školní kolo

 

Har, Mar

321J

 

Zahájení přípravných kurzů k přijímacím zkouškám

 

 

 

 
13.1.
(So)
 

 

 
14.1.
(Ne)
 

 

 
15.1.
(Po)
 

 

 
16.1.
(Út)
 

14:45-17:00

Jak poznat nadané a jak s nimi pracovat
Seminář pro učitele přírodovědných předmětů (praktické rady, zkušenosti), doc. J. Škrabánková

 

 

206

14:45

Porada s VP a ŠMP
(v pracovně ŘŠ)

 

 

 

 

Matematická olympiáda - kategorie A
(Ostrava)

 

Pob

 

 
17.1.
(St)
 

 

Šachový turnaj
(Frýdek-Místek)

 

Fri

 

 
18.1.
(Čt)
 

 

 
19.1.
(Pá)
 

 

 
20.1.
(So)
 

 

 
21.1.
(Ne)
 

 

 
22.1.
(Po)
 

 

Uzavření pololetní klasifikace a zápis známek do Bakalářů

 

 

 

 
23.1.
(Út)
 

8:00-10:35

Školní fyzikální soutěž

 

Fri

306

14:45

Klasifikační pedagogická rada

 

 

206

 
24.1.
(St)
 

8:00-10:35

Překladatelská soutěž ve francouzštině

 

Obr

227m

10:55-13:30

Zeměpisná olympiáda
školní kolo

 

Mik

324

 

Fyzikální olympiáda - A
(Ostrava)

 

Fri

 

 
25.1.
(Čt)
 

 

 
26.1.
(Pá)
 

7:30-15:00

Dějepisná soutěž - 12. ročník (krajské kolo)
(SU-Hradecká ulice)

 

Pod

 

8:00-13:00

Olympiáda z angličtiny
školní kolo

 

Hru, Řím

230, 237

 

Olomoucký fyzikální kaleidoskop
Zájemci z 1. až 4. ročníku (max. 10) (UP Olomouc)

 

Kri

 

 
27.1.
(So)
 

 

 
28.1.
(Ne)
 

 

 
29.1.
(Po)
 

7:30-14:30

Olympiáda z českého jazyka
okresní kolo

 

Doč, Wei

237

 
30.1.
(Út)
 

 

Matematická olympiáda - školní kolo kategorie B, C
Řešitelé domácího kola MO (žáci 1., 2. ročníku) kategorie C (1. ročník), kategorie B (2. ročník) (MGO)

 

Pob

 

 
31.1.
(St)
 

 

Ukončení výuky v prvním pololetí a vydání vysvědčení
1.-2.r. výuka 0.-4.h., 5.h. TH 3.-4.r. výuka 0.-5.h., 6.h. TH

 

 

 

 
1.2.
(Čt)
 

 

Florbal dívky - okresní finále
OA a SŠHS a VOŠ Opava

 

Her

 

 
2.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 
3.2.
(So)
 

 

 
4.2.
(Ne)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
Karlov, hotel Moravice

1.A, 1.B

Her, Hru, Kol, Pod

 

 
5.2.
(Po)
 

12:45-13:30

Olympiáda z francouzštiny
školní kolo

 

Doz, Obr

253J

 

Zimní ozdravný pobyt
Karlov, hotel Moravice

1.A, 1.B

Her, Hru, Kol, Pod

 

 
6.2.
(Út)
 

8:00-10:45

Soutěž Dona Quijota ve španělštině
školní kolo

 

Pla, Ram

243J

9:00-12:30

Školení pro Emisaře ZŠ

 

Hoň

105, 107

 

Zimní ozdravný pobyt
Karlov, hotel Moravice

1.A, 1.B

Her, Hru, Kol, Pod

 

 
7.2.
(St)
 

8:00-13:30

Okresní kolo soutěže v německém jazyce
Pro postupující ze školního kola

 

Mar

321J, 322J

8:00-14:00

Soutěž Lesewettbewerb na SU
okresní kolo

 

Har

321J, 322J

 

Zimní ozdravný pobyt
Karlov, hotel Moravice

1.A, 1.B

Her, Hru, Kol, Pod

 

 
8.2.
(Čt)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
Karlov, hotel Moravice

1.A, 1.B

Her, Hru, Kol, Pod

 

 
9.2.
(Pá)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
Karlov, hotel Moravice

1.A, 1.B

Her, Hru, Kol, Pod

 

 
10.2.
(So)
 

 

 
11.2.
(Ne)
 

 

 
12.2.
(Po)
 

14:00-15:00

Exkurze - Slezská nemocnice Opava
Pro seminaristy Ch i Bi 4. ročníku

 

Hoň

 

14:45-15:45

Přednáška zaměřená na přípravu žáků k biologické olympiádě.
Zájemci z 1. - 4. r.

 

Dűm

205

 
13.2.
(Út)
 

14:45

Porada s TU

 

 

206

 

Návštěva španělského velvyslance na SGO

 

Pla

243J

 

Volejbal dívky - okresní finále
hala SGO

 

Her, Kol

Tv-H

 
14.2.
(St)
 

7:10-11:40

Den D
Projektový den připravený seminaristy ZSV

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C

Tká

 

13:40-14:25

Přednáška zaměřená na přípravu žáků k biologické olympiádě.
Zájemci z 1. - 4. r.

 

Dűm

205

 
15.2.
(Čt)
 

7:30-14:30

Olympiáda z ruštiny
školní kolo

 

Doč, Hru

237, 242J

 
16.2.
(Pá)
 

 

 
17.2.
(So)
 

 

 
18.2.
(Ne)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
Karlov, hotel Moravice

1.C

Her, Hru, Kol

 

 
19.2.
(Po)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
Karlov, hotel Moravice

1.C

Her, Hru, Kol

 

 
20.2.
(Út)
 

8:00-14:00

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo
MGO

 

Mik

 

 

Zimní ozdravný pobyt
Karlov, hotel Moravice

1.C

Her, Hru, Kol

 

 
21.2.
(St)
 

8:00-13:30

Biologická olympiáda
školní kolo

 

Dűm, Hoň

203, 205

 

Zimní ozdravný pobyt
Karlov, hotel Moravice

1.C

Her, Hru, Kol

 

 
22.2.
(Čt)
 

 

Zimní ozdravný pobyt
Karlov, hotel Moravice

1.C

Her, Hru, Kol

 

 
23.2.
(Pá)
 

9:00-14:00

Pátek s matematikou
Zájemci z 1. až 4. ročníku (max. 15) MÚ SU Opava

 

Pob

 

 

Zimní ozdravný pobyt
Karlov, hotel Moravice

1.C

Her, Hru, Kol

 

 
24.2.
(So)
 

 

 
25.2.
(Ne)
 

 

 
26.2.
(Po)
 

 

 
27.2.
(Út)
 

7:00- 9:00

Exkurze - transfúzní stanice Slezské nemocnice v Opavě
Seminaristé z Bi 3. ročníku (31B)

 

Dűm

 

13:00-17:30

Seminář pro učitele SGO - SPOPR
(L. Kyncl)

 

Fri, Her, Hoň, Nov, Obr, Pla, Pob, Řím, Tká, Van, Wei

206

 
28.2.
(St)
 

11:30-13:00

MFF Příběhy Země pro školy
Kino Mír

1.A, 1.B, 1.C

 

 

 
1.3.
(Čt)
 

8:00-15:00

Volejbal chlapci - okresní finále
(hala SGO)

 

Her, Kol

Tv-H

 

Nejzazší termín pro odevzdání přihlášek ke studiu (pro zájemce o studium)

 

 

 

 
2.3.
(Pá)
 

 

 
3.3.
(So)
 

 

 
4.3.
(Ne)
 

 

 
5.3.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
6.3.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
7.3.
(St)
 

9:45-10:55

Pietní akt u příležitosti výročí narození T. G. Masaryka
Masarykova ulice, Opava

 

Hrs

 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
8.3.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
9.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
10.3.
(So)
 

 

 
11.3.
(Ne)
 

 

 
12.3.
(Po)
 

 

 
13.3.
(Út)
 

14:45

Provozní porada pedagogického sboru

 

 

206

 
14.3.
(St)
 

 

 
15.3.
(Čt)
 

13:00-17:30

Seminář pro učitele SGO - SPOPR
(L. Kyncl)

 

Fri, Her, Hoň, Nov, Obr, Pla, Pob, Řím, Tká, Van, Wei

206

 
16.3.
(Pá)
 

10:40-11:45

Matematický klokan
Mezinárodní soutěž v řešení zajímavých a netradičních úloh v matematice Zájemci z 1. - 4. ročníku

 

Dűm, Pob

205, 303

 
17.3.
(So)
 

 

 
18.3.
(Ne)
 

 

 
19.3.
(Po)
 

8:00-13:30

Chemická olympiáda - kategorie C
Studenti 1. a 2. ročníku - zájemci

 

Črn

107

8:30-16:00

Krajské kolo soutěže v ruském jazyce
(Ostrava)

 

Doč

 

 
20.3.
(Út)
 

8:30-11:45

Kroužek EMISE (fyzika)

 

Fri

305

9:00-14:00

Charitativní sbírka Srdíčkové dny

2.C

Črn

 

14:45

Porada s vedoucími PK
(v pracovně ŘŠ)

 

 

 

 
21.3.
(St)
 

8:30-16:00

Krajské kolo soutěže ve francouzském jazyce
(Ostrava)

 

Obr

 

 

Scrabble Tournament
(Gymnázium Příbor)

 

Bry

 

 
22.3.
(Čt)
 

8:30-16:00

Krajské kolo soutěže ve španělském jazyce
(Ostrava)

 

Pla

 

8:30-17:30

International Masterclasses
Zájemci z řad seminaristů z fyziky (SU Opava)

 

Fri, Kri

 

10:45-14:00

Silový čtyřboj - okresní finále (chlapci, dívky)
(MGO)

 

Her

 

 
23.3.
(Pá)
 

10:00-14:30

Matematický náboj - matematická soutěž
Soutěž, při níž pětičlenné týmy českých i zahraničních škol řeší sadu úloh a problémů. (SU Opava)

 

Pob

 

 

Projekt Lomografie
(Praha)

 

Her, Nov

 

 
24.3.
(So)
 

 

Projekt Lomografie
(Praha)

 

Her, Nov

 

 
25.3.
(Ne)
 

 

Projekt Lomografie
(Praha)

 

Her, Nov

 

 
26.3.
(Po)
 

 

Projekt Lomografie
(Praha)

 

Her, Nov

 

 

Čtvrtlístek - oblastní kolo
vítězové školního kola (Ostrava)

 

Mar

 

 
27.3.
(Út)
 

 

 
28.3.
(St)
 

 

Silový čtyřboj - krajské finále
(Karviná)

 

Her

 

 

MEC - testy přírůstku znalostí žáků 3. ročníku
(viz rozpis)

 

 

 

 

Sportovní gymnastika - krajské finále
(Ostrava)

 

Pod

 

 
29.3.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 
30.3.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 
31.3.
(So)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 
1.4.
(Ne)
 

 

 
2.4.
(Po)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 
3.4.
(Út)
 

14:45

Porada s VP a ŠMP
(v pracovně ŘŠ)

 

 

 

15:00-17:30

Přijímací zkoušky nanečisto

 

Hrs

 

 
4.4.
(St)
 

 

 
5.4.
(Čt)
 

 

Dějepisná soutěž gymnázií
(Bohumín)

 

Pod

 

 

Olympiáda z českého jazyka - krajské kolo
(Ostrava)

 

Doč

 

 
6.4.
(Pá)
 

9:00-13:30

Matematický pátek
(MÚ SU v Opavě) Zájemci z 1. - 4. ročníku

 

Pob

 

16:30

Den učitelů - setkání pracovníků SGO
restaurace Merlin

 

Hru

 

 

Krajské kolo biologické olympiády, kat. B
(Ostrava)

 

Dűm

 

 

Sportovní gymnastika - republikové finále
(Praha)

 

Pod

 

 

Uzavření orientační čtvrtletní klasifikace a zápis známek

 

 

 

 
7.4.
(So)
 

 

Sportovní gymnastika - republikové finále
(Praha)

 

Pod

 

 
8.4.
(Ne)
 

 

Mistrovství světa ve stolním tenisu SŠ týmů
(Malta)

 

Fri

 

 
9.4.
(Po)
 

9:50-10:35

Zlepši si techniku - školní kolo

 

Črn, Hoň

107

 

Mistrovství světa ve stolním tenisu SŠ týmů
(Malta)

 

Fri

 

 
10.4.
(Út)
 

8:00-12:35

Chemická olympiáda - kategorie B
Studenti 2. a 3. ročníku - zájemci, seminaristé Ch - 3.ročník

 

Hoň

105, 107

14:45

Klasifikační pedagogická rada

 

 

206

16:00-17:30

Třídní schůzky

 

 

 

 

Fotbal chlapci - okresní finále - skupina
(ZŠ Kylešovice, fotbalové hřiště)

 

Hru

 

 

Mistrovství světa ve stolním tenisu SŠ týmů
(Malta)

 

Fri

 

 

Matematická olympiáda B, C
(Ostrava)

 

Pob

 

 
11.4.
(St)
 

 

Písemná maturitní práce z ČJL
1.-3. ročník: výuka 0.-3.h., potom filmové představení (viz samostatný rozpis) 4. ročník: žádná výuka, pouze PP z ČJL od 12:00

4.A, 4.B, 4.C

 

 

 

Mistrovství světa ve stolním tenisu SŠ týmů
(Malta)

 

Fri

 

 
12.4.
(Čt)
 

 

Přijímací zkoušky - 1. termín
(1.-4.ročník - ředitelské volno)

 

 

 

 

Mistrovství světa ve stolním tenisu SŠ týmů
(Malta)

 

Fri

 

 
13.4.
(Pá)
 

 

Mistrovství světa ve stolním tenisu SŠ týmů
(Malta)

 

Fri

 

 

ERASMUS+
Mobilita Skövde (Švédsko)

 

Paz, Pla

 

 
14.4.
(So)
 

 

Mistrovství světa ve stolním tenisu SŠ týmů
(Malta)

 

Fri

 

 

ERASMUS+
Mobilita Skövde (Švédsko)

 

Paz, Pla

 

 
15.4.
(Ne)
 

 

Mistrovství světa ve stolním tenisu SŠ týmů
(Malta)

 

Fri

 

 

ERASMUS+
Mobilita Skövde (Švédsko)

 

Paz, Pla

 

 
16.4.
(Po)
 

 

Přijímací zkoušky - 2. termín
(1.-4.ročník - ředitelské volno)

 

 

 

 

ERASMUS+
Mobilita Skövde (Švédsko)

 

Paz, Pla

 

 
17.4.
(Út)
 

8:55-10:35

Václav Moravec (ČT) - přednáška

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C

Tká

Tv-H

13:00-17:30

Seminář pro učitele SGO - SPOPR
(L. Hartmannová)

 

Črn, Fri, Her, Hoň, Moá, Nov, Obr, Pla, Pob, Řím, Tká, Van, Wei

206

 

ERASMUS+
Mobilita Skövde (Švédsko)

 

Paz, Pla

 

 
18.4.
(St)
 

 

ERASMUS+
Mobilita Skövde (Švédsko)

 

Paz, Pla

 

 
19.4.
(Čt)
 

 

Den přírodních věd

 

Rob

 

 

Ekologická olympiáda - krajské kolo
(Frýdek-Místek)

 

Dűm

 

 

ERASMUS+
Mobilita Skövde (Švédsko)

 

Paz, Pla

 

 
20.4.
(Pá)
 

8:00-14:00

Sudoku s Halasem oblastní soutěž

 

Mik

303, 306

 

ERASMUS+
Mobilita Skövde (Švédsko)

 

Paz, Pla

 

 

Ekologická olympiáda - krajské kolo
(Frýdek-Místek)

 

Dűm

 

 
21.4.
(So)
 

 

ERASMUS+
Mobilita Skövde (Švédsko)

 

Paz, Pla

 

 
22.4.
(Ne)
 

10:00-10:30

K uctění památky padlých
(Nám. Osvoboditelů)

 

Hrs

 

 

ERASMUS+
Mobilita Skövde (Švédsko)

 

Paz, Pla

 

 
23.4.
(Po)
 

 

PISA 2018 - online testování ČŠI
Týká se vybraných žáků nar. 2002. Detaily viz samostatný rozpis

 

 

 

 

Zlepši si techniku - finále
(VŠB-TU Ostrava), postupující ze školního kola

 

Črn

 

 

Soutěž o nejlepší pohybovou skladbu - republikové finále
(Sportovní hala Opava)

 

Pod

 

 
24.4.
(Út)
 

8:00-11:40

Fotografování tříd a pedagodů SGO

 

 

 

13:00-17:30

Seminář pro učitele SGO - SPOPR
(L. Hartmannová)

 

Črn, Fri, Her, Hoň, Moá, Nov, Obr, Pla, Pob, Řím, Tká, Van, Wei

206

 
25.4.
(St)
 

8:00-14:00

Fyzikální olympiáda
(Ostrava)

 

Fri

 

 

Uzavření klasifikace ve 4. ročníku a zápis známek do Bakalářů

 

 

 

 

Den Země
úklid lesů v okolí Opavy

1.A

Hrs

 

 
26.4.
(Čt)
 

8:00-11:40

Fotografování tříd a pedagodů SGO
(náhradní termín - v případě nepříznivého počasí dne 24. 4.2018)

 

 

 

8:30-15:00

Volejbal - krajské finále dívky

 

Her, Kol

Tv-H

10:35-10:55

Klasifikační pedagogická rada pro 4. ročník

 

 

206

 
27.4.
(Pá)
 

 

 
28.4.
(So)
 

 

 
29.4.
(Ne)
 

 

 
30.4.
(Po)
 

 

Ukončení výuky a vydání vysvědčení třídám 4. ročníku
1.-3. vyučovací hodina - TH

4.A, 4.B, 4.C

 

 

 
1.5.
(Út)
 

 

 
2.5.
(St)
 

 

Písemné maturitní zkoušky společné části MZ (PP a DT)

 

 

 

 
3.5.
(Čt)
 

 

Písemné maturitní zkoušky společné části MZ (PP a DT)

 

 

 

 
4.5.
(Pá)
 

 

Písemné maturitní zkoušky společné části MZ (PP a DT)

 

 

 

 
5.5.
(So)
 

 

 
6.5.
(Ne)
 

 

 
7.5.
(Po)
 

 

 
8.5.
(Út)
 

 

 
9.5.
(St)
 

 

 
10.5.
(Čt)
 

 

Chemická olympiáda - krajské kolo
(Ostrava)

 

Hoň

 

 

Beach volejbal – okresní kolo
(kurty SŠ technická)

 

Kol

 

 
11.5.
(Pá)
 

9:00-14:00

Matematický pátek
Zájemci 1. až 3. ročníku (MÚ SU Opava)

 

Pob

 

 
12.5.
(So)
 

 

 
13.5.
(Ne)
 

 

 
14.5.
(Po)
 

 

Studijní volno tříd 4.A, 4.C

 

 

 

 
15.5.
(Út)
 

14:45

Provozní porada pedagogického sboru

 

 

206

 

Studijní volno tříd 4.A, 4.C

 

 

 

 

Pálava
projektový týden pro 3. ročník

3.A, 3.B

Dűm, Hoň, Mik, Wei

 

 
16.5.
(St)
 

 

Pálava
projektový týden pro 3. ročník

3.A, 3.B

Dűm, Hoň, Mik, Wei

 

 

Studijní volno tříd 4.A, 4.C

 

 

 

 
17.5.
(Čt)
 

 

Pálava
projektový týden pro 3. ročník

3.A, 3.B

Dűm, Hoň, Mik, Wei

 

 

Studijní volno tříd 4.A, 4.C

 

 

 

 
18.5.
(Pá)
 

 

Pálava
projektový týden pro 3. ročník

3.A, 3.B

Dűm, Hoň, Mik, Wei

 

 

Studijní volno tříd 4.A, 4.C

 

 

 

 
19.5.
(So)
 

 

 
20.5.
(Ne)
 

 

 
21.5.
(Po)
 

 

Ústní maturitní zkoušky tříd 4.A, 4.C

 

 

 

 

Studijní volno třídy 4.B

 

 

 

 
22.5.
(Út)
 

 

Ústní maturitní zkoušky tříd 4.A, 4.C

 

 

 

 

Studijní volno třídy 4.B

 

 

 

 
23.5.
(St)
 

 

Ústní maturitní zkoušky tříd 4.A, 4.C

 

 

 

 

Studijní volno třídy 4.B

 

 

 

 
24.5.
(Čt)
 

 

Ústní maturitní zkoušky tříd 4.A, 4.C

 

 

 

 

Studijní volno třídy 4.B

 

 

 

 
25.5.
(Pá)
 

 

Ústní maturitní zkoušky tříd 4.A, 4.C

 

 

 

 

Studijní volno třídy 4.B

 

 

 

 
26.5.
(So)
 

 

 
27.5.
(Ne)
 

 

 
28.5.
(Po)
 

 

Projekt Lomography
pobyt POLSKO

 

Her

 

 

Ústní maturitní zkoušky tříd 4.B

 

 

 

 
29.5.
(Út)
 

 

Projekt Lomography
pobyt POLSKO

 

Her

 

 

Ústní maturitní zkoušky tříd 4.B

 

 

 

 
30.5.
(St)
 

 

Projekt Lomography
pobyt POLSKO

 

Her

 

 

Ústní maturitní zkoušky tříd 4.B

 

 

 

 
31.5.
(Čt)
 

 

Projekt Lomography
pobyt POLSKO

 

Her

 

 

Ústní maturitní zkoušky tříd 4.B

 

 

 

 
1.6.
(Pá)
 

 

Projekt Lomography
pobyt POLSKO

 

Her

 

 

Den dětí v MŠ Eliška

 

Tká

 

 

Ústní maturitní zkoušky tříd 4.B

 

 

 

 
2.6.
(So)
 

10:00-12:00

JOY RUN
Městské sady Opava

 

Her

 

 

Den dětí na MMO

 

Tká

 

 
3.6.
(Ne)
 

 

Den dětí na MMO

 

Tká

 

 
4.6.
(Po)
 

15:00-16:00

Rozřazovací test z cizího jazyka pro přijaté uchazeče

 

 

 

16:00

Schůzka s rodiči přijatých uchazečů

 

Paz

 

 

Studentská Agora - krajské kolo
Ostrava, Dolní oblast Vítkovice

 

Her

 

 
5.6.
(Út)
 

8:00-14:00

Beach volejbal - krajské finále
Opava - kurty SŠ technická

 

Kol

 

14:45

Porada s TU

 

 

206

 
6.6.
(St)
 

 

Kontinentální pohár - atletika
Vítkovice - atletický stadión

 

Her

 

 
7.6.
(Čt)
 

 

 
8.6.
(Pá)
 

15:00-16:30

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení
(Kulturní dům Na Rybníčku)

4.A, 4.B, 4.C

Kol, Pod, Rob, Wei

 

 
9.6.
(So)
 

 

 
10.6.
(Ne)
 

 

 
11.6.
(Po)
 

15:00-16:00

Rozřazovací test z cizího jazyka pro přijaté uchazeče
Náhradní termín

 

Roz

136

 

Letní ozdravný pobyt
(Soběšovice)

2.A, 2.B, 2.C

Fri, Hru, Kol, Pod, Tká, Van

 

 
12.6.
(Út)
 

9:00-12:30

Školení pro Emisaře ZŠ

 

Hoň

105, 107

 

Letní ozdravný pobyt
(Soběšovice)

2.A, 2.B, 2.C

Fri, Hru, Kol, Pod, Tká, Van

 

 
13.6.
(St)
 

 

Letní ozdravný pobyt
(Soběšovice)

2.A, 2.B, 2.C

Fri, Hru, Kol, Pod, Tká, Van

 

 
14.6.
(Čt)
 

 

Letní ozdravný pobyt
(Soběšovice)

2.A, 2.B, 2.C

Fri, Hru, Kol, Pod, Tká, Van

 

 
15.6.
(Pá)
 

 

Letní ozdravný pobyt
(Soběšovice)

2.A, 2.B, 2.C

Fri, Hru, Kol, Pod, Tká, Van

 

 
16.6.
(So)
 

 

 
17.6.
(Ne)
 

 

 
18.6.
(Po)
 

 

 
19.6.
(Út)
 

9:50-14:00

Den zdraví

3.A, 3.B

Dűm (3.B), Hoň (3.A)

205, 206

14:45

Porada s vedoucími PK
(v pracovně ŘŠ)

 

 

 

 
20.6.
(St)
 

 

 
21.6.
(Čt)
 

 

Školní exkurze 1. ročníku
1.A Olomouc 1.C Hlučín, Ostrava

1.A, 1.B, 1.C

Fri (1.C), Her (1.A), Mar (1.B), Pla (1.A), Pod (1.B), Van (1.C)

 

 
22.6.
(Pá)
 

 

Uzavření pololetní klasifikace a zápis známek do Bakalářů

 

 

 

 

Školní exkurze 1. ročníku
1.A Olomouc 1.C Hlučín, Ostrava

1.A, 1.B, 1.C

Fri (1.C), Her (1.A), Mar (1.B), Pla (1.A), Pod (1.B), Van (1.C)

 

 
23.6.
(So)
 

 

 
24.6.
(Ne)
 

 

 
25.6.
(Po)
 

 

HELP P3- přednáška Hlučín

 

Tká

 

 
26.6.
(Út)
 

14:45

Klasifikační pedagogická rada

 

 

206

 
27.6.
(St)
 

7:30-13:30

Planetárium
(Ostrava)

1.A, 1.B, 1.C

Hoň (1.C), Mar (1.B), Pob (1.B), Rob (1.A), Řím (1.C), Van (1.A)

 

8:00-12:00

Finanční gramotnost 3. ročník

3.A, 3.B

Her, Kol, Tká

107, 136

8:30-12:00

Grygar - film a přednáška
(SU v Opavě)

2.A, 2.B, 2.C

Bry (2.A), Doč (2.B), Fri (2.A), Har (2.B), Hru (2.C), Obr (2.C)

 

 

Expedice DofE
Vítkov, Podhradí

 

Her, Roz

 

 
28.6.
(Čt)
 

18:00

Noc plná her
stolní hry

3.B

Mik

304J, 306

 

Expedice DofE
Vítkov, Podhradí

 

Her, Roz

 

 

Akce tříd+TU

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B

 

 

 
29.6.
(Pá)
 

 

Ukončení výuky a vydání vysvědčení
všechny třídy 1.-2.h. TH

 

 

 

 
30.6.
(So)
 

 

 
1.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
2.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
3.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
4.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
5.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
6.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
7.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
8.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
9.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
10.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
11.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
12.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
13.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
14.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
15.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
16.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
17.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
18.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
19.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
20.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
21.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
22.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
23.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
24.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
25.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
26.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
27.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
28.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
29.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
30.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
31.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
1.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
2.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
3.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
4.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
5.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
6.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
7.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
8.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
9.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
10.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
11.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
12.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
13.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
14.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
15.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
16.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
17.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
18.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
19.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
20.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
21.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
22.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
23.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
24.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
25.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
26.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
27.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 
28.8.
(Út)
 

8:00

Nástup učitelů do školy

 

 

 

9:00-10:00

Opravné zkoušky
viz rozpis

 

 

 

10:00-11:30

Hlavní porada přípravného týdne

 

 

206

13:00-14:00

Porada s vedoucími PK
(v pracvoně ŘŠ)

 

 

 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 

Přípravný týden

 

 

 

 
29.8.
(St)
 

9:00-13:00

Revize vize Slezského gymnázia - workshop pro pedagogy

 

 

206

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 

Přípravný týden

 

 

 

 
30.8.
(Čt)
 

9:00-10:00

Školení BOZP pro zaměstnance

 

Van

206

10:00-11:00

Školení BOZP pro vedoucí pracovníky

 

Van

206

13:00-14:00

Porada s TU

 

 

206

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

 

Přípravný týden

 

 

 

 
31.8.
(Pá)
 

 

Přípravný týden

 

 

 

 

Úvodní porady PK
Místo a čas konání určí vedoucí PK a oznámí ho vedení školy na hlavní poradě přípravného týdne.

 

 

 

 

Hlavní prázdniny

 

 

 

27.8.2018 (11:01)

Zpracováno v systému Bakaláři