Zahajují Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám

Přijímání přihlášek k Přípravným kurzům bylo ukončeno.

Upozorňujeme všechny přihlášené žáky, že v pátek 18. a následně v pondělí 21. a ve středu 23. ledna 2019 zahájí svou 1. hodinu Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na SŠ.

Kurzy probíhají v budově Slezského gymnázia od 15.00, žádáme účastníky, aby se dostavili nejpozději v 14.50, aby jim mohly být předány organizační informace.

S sebou si přineste blok nebo volné papíry a psací a rýsovací potřeby.

Nutné jsou přezůvky!!! Šatna bude v přízemí vpravo v místnosti 111.

Seznam žáků přihlášených do pátečních kurzů:

Skupina č. 1
(1. hodina UČEBNA 303 – M – Milan Pobořil
2. hodina UČEBNA 206 – ČJ – Monika Martínková)

1. Baránková Klára
2. Bartošová Simona
3. Blažejová Marie
4. Heisig Jakub
5. Hendrychová Vendula
6. Holčapek Matyáš
7. Hudečková Adéla
8. Chládek Filip
9. Javorský Lukáš
10. Jedličková Radka
11. Kaluscha Lorraine Vivienne
12. Miervová Sára
13. Tarabanko Zoia
14. Tesařová Magdaléna
15. Vajdová Veronika
16. Švančarová Darina


Skupina č. 2
(1. hodina UČEBNA 206 – ČJ – Monika Martínková
2. hodina UČEBNA 303 – M – Milan Pobořil)

1. Biler Adam
2. Jung Maxmilián
3. Kaspan Roman
4. Kokošek Jan
5. Koligová Natálie
6. Kotzianová Marie
7. Kozák Filip
8. Laburdová Viktorie
9. Lindovská Aneta
10. Markovič Filip
11. Marušáková Hana
12. Matýsková Věra
13. Mikolajek Michal Otto
14. Navrátilová Hana
15. Navrátilová Jana
16. Rádek Jakub


Skupina č. 3
(1. hodina UČEBNA 136 – ČJ – Lenka Weiglhoferová
2. hodina UČEBNA 306 – M – Radim Frič)

1. Ignácová Kateřina
2. Kinnertová Klára
3. Muchová Jolana
4. Palyzová Terezie
5. Peterková Klaudie
6. Pravda Thomas
7. Rosová Anastázie Františka
8. Rottrová Eliška
9. Rucký Robert
10. Rupcová Adéla
11. Rzehulka Jan
12. Schustek Ondřej
13. Špalek Viktor
14. Zajičková Aneta

Seznam žáků přihlášených do pondělních kurzů:

Skupina č. 1
(1. hodina UČEBNA 206 – ČJ – Mgr. Magda Hrstková
2. hodina UČEBNA 205 – M – Mgr. Petr Vaněk)

1. Bartosz Jakub
2. Beneš Ota
3. Bokišová Simona
4. Dehnerová Nela
5. Dobrovolná Bára
6. Faldýn Adam
7. Glabasniová Tereza
8. Heider Denis
9. Herudková Hana
10. Hřivnáčová Nela
11. Jasníková Vanesa
12. Jonášová Natálie
13. Kavanová Vendula
14. Kořistková Karolína
15. Kovalčík Ondřej
16. Král Martin
17. Kubíková Karolína
18. Löhnertová Sára

Skupina č. 2
(1. hodina UČEBNA 205 – M – Mgr. Petr Vaněk
2. hodina UČEBNA 206 – ČJ – Mgr. Magda Hrstková)

1. Matoušková Eliška
2. Mikolášová Nikol
3. Nýč Ondřej
4. Pavelková Aneta
5. Petlachová Viktorie
6. Prejda Lumír
7. Rechbergová Eva
8. Solná Vendula
9. Starečková Sabina
10. Stříbná Nela
11. Sýkorová Kristýna
12. Szrajber Vojtěch
13. Vajda Martin
14. Vavrečka Matěj
15. Vláčil Ondřej
16. Vocetka Filip
17. Zubíková Gabriela
18. Židková Andrea

Seznam žáků přihlášených do středečních kurzů:

Skupina č. 1
(1. hodina UČEBNA 136 – ČJ – Mgr. Lenka Weiglhoferová
2. hodina UČEBNA 306 – M – Mgr. Radim Frič)

1. Arleth Michal
2. Bitomská Tereza
3. Bjalková Barbora
4. Fialová Martina
5. Grabiášová Adéla
6. Grancerová Martina
7. Halátková Veronika
8. Hanzliková Natalie
9. Konečná Michaela
10. Kosterová Nikola
11. Kroča Vojtěch
12. Liberová Michaela
13. Vitásek Tobiáš
14. Krušberský Matěj


Skupina č. 2
(1. hodina UČEBNA 306 – M – Mgr. Radim Frič
2. hodina UČEBNA 136 – ČJ – Mgr. Lenka Weiglhoferová)

1. Kubela Vojtěch
2. Kubelová Kateřina
3. Kůžel Lukáš
4. Malchárková Elen
5. Nowická Beáta
6. Rychta Matyáš
7. Řemelková Bára
8. Slivková Adéla
9. Sněhota Jakub
10. Staňura Adam
11. Švanová Natálie
12. Vaněk Filip
13. Vašíček Ondřej
14. Vontrobová Vanda

Kategorie: Aktuality

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close