Srdíčkové dny – na pomoc dětem

Ve středu 5. prosince 2018 se naši žáci z 1. B zúčastnili charitativní sbírky Srdíčkové dny. Sbírka byla určena na pomoc dětem se závažnými onemocněními, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů, a to konkrétně na pořízení rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, na úhradu zdravotnického materiálu, speciální výživy a rehabilitačních pobytů.
Naši žáci získávali finance prodejem předmětů s logem Život dětem v ulicích Opavy. Za ochotu a pomoc s realizací sbírky jim patří velký dík.

Ing. Klára Černá

Kategorie: Aktuality

Tento web používá cookies k rychlejšímu načítání obsahu a pro počitadlo návštěvnosti. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close